Survivor İlayda’dan Batuhan Hakkında Şoke Eden Sözler! Batuhan’ı Kafasında Tamamen Bitirdi! Adını Bile Duymak İstemiyor…

TV8 Ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda adaya veda eden İlayda isimli yarışmacı Batuhan isimli yarışmacıyı ifşa etti. Survivor Panaromaya konuk olarak katılan İlayda Şeker yaptığı açıklamalar ile adeta gündemi sarstı. Sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından “Adada çok yakınlardı ama belli ki artık adını bile duymak istemiyor” yorumları geldi. İlayda ise Batuhan hakkında neler söyledi?

Batuhan Bu Sefer Bitti!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya yapımcılığında, Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunda her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle ekranlara gelen yarışma programı heyecan üzerine heyecan yaratıyor. Her hafta oynanan ödül oyunları sayesinde yarışmacılar ziyafet çekerken, dokunulmazlık oyunlarıyla ise bir yarışmacı adaya veda ediyor. Geçtiğimiz haftalarda adaya veda eden İlayda Şeker ise Survivor Panaroma ekibiyle renkli dakikalar yaşayarak keyifli bir konuşma yaptılar.

Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle milyonları ekran başına toplamayı başaran yarışma programının değerlendirildiği Panaroma Ekibi ise İlayda Şeker’e yarışmacı Batuhan hakkında sorular sordu. Sunucuların sorduğu soruya cevap veren İlayda Şeker ise, “Batuhan’ın ismini yazdığımızda aşırı telaş yapardı. Onda her zaman ‘Elenir miyim?” korkusu vardı” ifadeleriyle skandal açıklamalarda bulundu! Peki İlayda Şeker neler dedi?

İlayda’dan Skandal Açıklama!

Survivor Panaroma’ya katılarak çarpıcı açıklamalarda bulunan İlayda Şeker’in söyledikleri milyonları şoke etti. İlayda Şeker geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu bir strateji sonucunda Kırmızı takımdan bir isim olan Aleyna Çalışkan’ın elenmesine engel olmuştu. Batuhan’ın SMS’te sonlara doğru gelmesi ise Batuhan’ın “Bir daha asla böyle bir şey yapmam. Survivor benim hayalim” yorumuna neden olmuştu. İlayda ise konu hakkında skandal açıklamalara yer verdi.

Batuhan Hakkında Şoke Eden İddialar!

İlayda Şeker konu hakkında “Batuhan’ı tanıyorum ama ben büyük bir şok yaşadım. Olaylardan öncede Merve ve Batuhan’ın yıldızı hiç barışmamıştı zaten. Batuhan gerçekten şampiyonluğu hak ediyor, ben onu finalde de görmeyi isterim ama şampiyon olması mümkün değil. Seveni var evet ama sevmeyeni de seveni kadar var!” açıklamasını yaptı. İlayda’nın açıklamalarından hemen sonra ise sosyal medyada artık İlayda’nın Batuhan’ı sevmediği, yüzünü bile görmek istemediği gibi algılar oluştu. Konu hakkında; “Batuhan yüzüne bakmayacak kesinlikle. Bunlar hafif sözler değil” yorumları arka arkaya geldi. Sizler İlayda’nın Batuhan hakkında açıklamaları hakkında neler düşünüyorsunuz?