Survivor İlayda İlk Kez Konuştu, Ada Aşkını İtiraf Etti! İki Kadın Arasında Kaldı, Milyonlara Duyuruldu! Meğer Perde Arkasında…

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yerini alan Survivor’dan kısa bir süre önce elenen İlayda Şeker, adada çok konuşulan aşk iddialarına tek tek açıkladı. Survivor Panorama programına konuk olarak katılan İlayda, ada hakkında merak edilenleri tek tek açıkladı. Adada en çok konuşulan ve merak edilen bir diğer konu ise Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan’ın arasında çıkan aşk dedikodularıydı. Peki, İlayda neler dedi?

Survivor’da Aşk Kokusu Var!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yarışma programı yayın hayatına kadlığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Adada Melis ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında adı sürekli aşk dedikodularına karışan Batuhan Survivor adasında ve magazin dünyasında en çok konuşulan konulardan birisi haline gelmişti. Melis’in ödül sırasında Batuhan’ın koluna girmesi, Batuhan’dan öpücük alması Melis ile ilgili dedikoduların alevlenmesine neden olurken; Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan’ın yakınlaşması da çok konuşulmuştu.

Ekranların sevilen yarışmasına geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni bölümü sosyal medyanın gündemine adeta damga vurmuştu. Melis’in adaya veda etmesinin hemen arkasından Aleyna Kalaycıoğlu Batuhan ile birlikte aynı takımda yer almaya başlamıştı. Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan arasında aşk dedikoduları ise daha çok artmaya başlamıştı. Kumsalda baş başa kalmaları, sık sık birlikte vakit geçirmeleri seyircilerin ve sevenlerinin çok hoşuna gidiyordu. Peki, İlayda neler dedi?

Batuhan ve Aleyna Arasında Ne Var?

Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan arasında yeşeren aşk filizleri sonucunda sosyal medyada gündem adeta yerinden oynadı. Bu ikili arasında geçen aşk dedikoduları üzerine Survivor’dan geçtiğimiz haftalarda elenen yarışmacıdan açıklama geldi. Survivor İlayda, adadan ayrıldıktan sonra ilk kez Survivor Panorama ekibine katılmış ve çok özel açıklamalarda bulunmuştu. Survivor Panorama’da Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında çıkan aşk dedikoduları hakkında da ilk kez konuşan İlayda, Batuhan ve Aleyna sevenlerinin yüzünü güldürdü. İlayda Şeker’in neler dediğini görmek için diğer sayfaya geçiniz…

Takipçilerin Yüzünü Güldüren Haber!

İlayda; “Birleşme partisinden önce Aleyna bana “Batuhan nasıl bir çocuk?” diye sordu. İnsanları yanlış yönlendirmek istemem ama yan yana durduklarında çok yakışıyorlar. Batuhan çok hoşlanmıyor bu konulardan. “Annem çok kızar” dedi hatta Batuhan. Ben çok beğeniyorum, tatlı ve uyumlular” sözlerini dile getirdi. İlayda Şeker program sunucularından gelen “Sanki iki kadın arasında kalmış gibi gösterdi ama kendini” sözleri üzerine “Evet, aynen. Ben çok şaşırdım” sözlerini dile getirdi. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmak için aşağıda bulunan kısma yorum yapmayı unutmayınız!