Survivor Dora Kendi İpini Kendisi Kesti! Tamamen Gerilen İpleri Son Olayla Birlikte İnceldiği Yerden Koptu! Artık Kimse İstemiyor!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da bu hafta Ramazan bayramından dolayı herhangi bir eleme olmayacağı açıklanmıştı fakat Dora seyirciler için tamamen bitti. Kısa bir süre önce İsmail’le yaptığı o hamleyle seyirciler tarafından diskalifiye kararını resmen kendisi yazdı. Artık adada kimse Dora’yı görmek istemiyor! Neler oluyor?

Survivor’da Skandal Olay!

Acun Medya tarafından ekranlara gelen son bölümde yarışmacılar aileleriyle iletişim kurmak için büyük bir mücadele verdi. Kazanan takım ise Mavi takım oldu. Mavi takımın abartılı sevinç gösterisine Acun Ilıcalı bile tepki göstermişti. Kırmızı takım için ise umutlar tamamen tükenmişti. İki aile oyununu da kaybeden Kırmızı takım büyük bir çöküş yaşamıştı.

Canlı yayın alarak Survivor’u ekranlara getiren Acun Ilıcalı binlerce izleyiciyi derinden üzmüştü. Ailelerini karşısında gören tüm yarışmacılar seyircilerin hüngür hüngür ağlamasına neden olmuştu. Demet Akalın bile konu hakkında yorum yaparak, çok ağladığını dile getiren bir paylaşım yapmıştı. Survivor tarihinde bir ilk denecek kadar duygu dolu olan yarışmada tüm Türkiye bir ana kitlenmişti.

İzleyenlerin %70’i Dora’yı Sevmiyor!

Sevilen yarışmacıların bulunduğu yarışmada Dora ise İsmail’e ve Kırmızı takıma yaptığı hareketle birlikte üzerini çizdirdi. Survivor izleyenlerinin %70’ine yakının sevmediği Dora, son hamlesiyle şok etkisi yarattı. İletişim oyununu kazanmak ve dengeleri değiştirmek isteyen takıma büyü yapıyormuş gibi hareketler yapması seyirciyi çileden çıkardı.

Sosyal Medya Dora’ya Tepkili!

Arka arkaya binlerce yorum geldi ve Dora’nın artık diskalifiye olması gerektiği dile getirildi. Acun Ilıcalı’dan da çok sert uyarılar alan Dora’ya Ilıcalı ise “Ben bir yerden sonra insanlara laf anlatmayı bırakıyorum. Sende o insanlardan birisin. Ne desem bir cevabın var. Asla suçunu kabul etmiyorsun” yorumlarını yapmıştı. Survivor izleyicileri ise konu hakkında; “Ya şu Dora gitse hem İsmail hem de tüm Türkiye bir rahatlasa ya”, “Mavi takım, hele Dora’dan dolayı adam sinir hastası oldu…” gibi birçok yorum geldi. Sizler Dora hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!