Survivor Çağrı Diskalifiyesi Hakkında Konuştu! Kimse Bunları Bilmiyor, Perde Arkası Çok Farklı! Olaylar Sanıldığı Gibi Çıkmadı! Neler Oluyor?

TV8 ekranların en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da skandal açıklama! Diskalifiyesinin perde arkasını en ince ayrıntısına kadar açıklayan Çağrı, dikkatleri üzerine çekti. Olayların sanılan tam aksi olduğunu ise açıklamasında resmen gösterdi. Yarışmaya aylar önce veda eden Çağrı’nın açıklamaları ise sosyal medyayı resmen salladı!

Survivor Çağrı Diskalifiyesi Hakkında Bilinmeyenler!

Survivor yarışmasında Murat Ceylan’la girdiği polemikle dolayı, diskalifiye noktasına gelen Çağrı, Acun Ilıcalı’nın verdiği süre zarfınca düşünmek istediğini dile getirmişti. Acun Ilıcalı ise “Burada yapılan yanlış bana yapılan yanlıştır. Gitmen beni mutlu eder” sözlerini dile getirmişti. Survivor’dan ayrıldıktan sonra ilk kez konu hakkında açıklama yapan Çağrı ise skandal sözlere yer vermişti!

Çağrı konu hakkında; “Murat Ceylan’ın sanki bana bağırdığını algıladım. Kendisinden yaş olarak da büyük olduğum için o an gözümde sunuculuktan çıkıp Murat-Çağrı durumuna girdi. Aşırı bir tepki göstermişim. Acun Bey’in ‘gitmen beni mutlu eder’ söyleminden sonra elektrik kesmiş gibi oldum. Elim ayağım uyuştu, ne yapacağımı bilemedim. Kalmak da çok istiyordum…” sözlerini dile getirmişti.

Diskalifiye Sebebini Açıkladı!

Kısa bir süre önce bir kuaförden çıkarken görüntülenen Çağrı ise yarışma ve diskalifiyesi hakkında ilk kez bir açıklama yaptı. Sözlerine “Eğer sakatlanmasaydım sanırım finale kadar giderdim. Yaşıma göre iyi performans çıkardığımı düşünüyorum” diyerek başlayan Survivor Çağrı, diskalifiye sebebini ise en ince ayrıntısına kadar anlattı. Peki, Çağrı neler dedi?

Çağrı’dan Şok Açıklama!

Survivor’da Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olarak bilinen Metin Kuş, yarışmada Çağrı’nın sakatlığının ciddi olduğunu duyurmuştu. Çağrı ise konu hakkında “Metin abi gelir gelmez menisküs ameliyatı olacağım. Olmazsam benim için kötü sonuçları olur. Dizim kilitlenebilir, bu da spor hayatımı olumsuz etkiler. Spor benim hayatımın olmazsa olmazı” sözlerini dile getirerek dikkatleri üzerine çekti. Survivor yarışmasında hem performansı hem de kişiliğiyle ön plana çıkan başarılı yarışmacı dikkatleri üzerine çekmişti. Sizler Survivor Çağrı hakkında neler düşünüyorsunuz?