Survivor Batuhan Her Şeyi Açıklığa Kavuşturdu, Büyük İtiraf! Milyonlar Bu Ânı Bekliyordu, Özel Röportaj…

Survivor 2021’de git gide sona yaklaşılıyor. Batuhan, Poyraz, Aleyna, İsmail gündemden düşmeyen 4’lü olurken; Aleyna – Ayşe atışmalarıyla; Batuhan – Poyraz atışmaları büyük yankı uyandırmaya devam ediyor. Dün herkesi şaşırtan bir olay yaşanan Survivor’da batuhan her şeyi itiraf etti. Survivor Türkiye ekibinin de “Batuhan’dan itiraf” başlığıyla verdiği özel röportajda tüm her şeyi açıkladı.

Batuhan’dan İtiraflar Üst Üste Geldi!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi haline gelen Survivor yarışma programı, yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya tarafından hazırlanan, Türkiye’nin reyting rekortmeni yarışması olarak kendini gösteren Survivor serisinden, 2021 sezonunda yaşananlar daha önceki sezonlarda yaşananları resmen silip süpürdü. Aşk iddiaları, kavgalar, tartışmalar derken ada sürekli sallandı! Son olarak Batuhan; özel bir itiraf yaptı!

Her hafta yayınlanan yeni bölümleriyle farklı bir olaya imza atan Survivor yarışma programında yaşananlar “Yok artık” dedirtti. Batuhan açıklamasında “Konseyimiz vardı, ne yazık ki dokunulmazlığın ikinci ayağını çok kötü bir şekilde kaybettik. Resmen büyük patladık, yani bunun başka bir ismi yok resmen büyük patladık” Diye açıklamalarına başlayan herkesi şaşırttı. Dora ile ilgili konseyde yaşadığı zor anları tek tek itiraf etti! Survivor 2021’in şuanda sosyal medya nabzına bakıldığında en popüler ismi olan Batuhan Karacakaya, dün yayınlanan Survivor’da bir takım açıklamalar ve itiraflar altına imza attı.

Batuhan Karakaya’nın Açıklamaları!

Batuhan’dan İtiraf başlığıyla Youtube’da paylaşılan söz konusu itiraf mevzusunda Batuhan; Dora ile ilgili konseydeki zor anlarını anlattı. Ardından Mavi takımın sevinçleri ve diğer durumlarına dair açıklamalar yaptı. Batuhan’ın bu açıklamaları binlerce yorum alırken; altına yapılan yorumlar ise genel olarak Batuhan’ı destekler ve sonuna kadar över nitelikte oldu. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2021’de reality’nin çok önemli bir konu olduğu bilinirken, bu alanda her yıl farklı biri öne çıkıyor. Bu yıl öne çıkan isim ise Batuhan Karacakaya olarak kendini gösteriyor.

Yapılan yorumlara baktığımızda karşımıza çıkan yorumlar şu şekilde:

– Acun: bu sene Survivor’un net başrolü Batuhan mimikleri efsane. Bunları panaromada demişti umarım etinden sütünden faydalanıp da Poyraz’ı şampiyon yapmazsın Acun

– Kırmızı takım çok iyisiniz berkayın kahkahasını duydum bu takımda ya

– Aleyna çalışkanın Dora hakkında yorumlarına bayılıyorum Dora’nın hakkından gelen tek kişi. Bence yarışma sonrasında bir kadın bir erkek gibi bir Dora bir Aleyna diye dizi yapmalılar hsjdjs

– Ayy kırmızı takım alemsiniz çok güldürdünüz beni. İşte kırmızılar izleyince keyif alıyorum

– Batuhan’ın konuşması jest ve mimikleri çok güzel sadece senin için izliyorum batu

– Çok uyumlu ve güzel bir takimsiniz sizi izlerken keyif alıyorum

– Batuhan, her yönüyle Survivor’u iliklerine kadar yaşayan ve yaşatan tek yarışmacı diyebilirim. Adam da performans desen var, reality desen alası var. Sempatiklik desen zirvede. Daha ne olsun.

– Batuhan bu sene reality kısmını tek başına karşılıyor. Batuhan’ı Survivor’dan çekip al reytingler 1,2 falan gelir net

– Bu sene Survivor’u izlettiren nadir yarışmacılardan hatta tek yarışmacı Batuhan diyebilirim. Adam Survivor’u her yönüyle iliklerine kadar yaşayan ve yaşatan tek yarışmacı.

– Ay Batu en azından sen neyse onu söylüyorsun helal olsun ?