Survivor Ayşe’nin Hakkında Sır Perdesi Aralandı! Sadece Yakından Takip Edenler Biliyor, Kimsenin Haberi Yok! Meğer Ayşe…

TV8 Ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da yer alan Ayşe’nin hiç bilinmeyen bir videosu ortaya çıktı. Sadece ailesinin ve yakın takipçilerinin bildiği bu video ise kısa sürede parladı. Survivor’da sempatik ve neşeli hallerinden dolayı Acun Ilıcalı’nın bile çok sevdiği bir yarışmacı olan Ayşe’nin videosu ise büyük yankı uyandırdı.

Ayşe’nin Videosunda Ne Oldu?

Kısa süre önce Survivor Panorama programına konuk olarak katılan Acun Ilıcalı Ayşe hakkında; “Ayşe harika bir kız ya! Onunla mesela gizli bir bakışımız var bizim. O mesela yarışmaya başlamadan önce ben hep şey diyorum “Yenileceksin bence, bu oyun sende değil” diyorum o da diyor ki, “Görüşürüz kim yeniliyor” sonra kazanıyor ya mesela, dikkat edin hemen gözleriyle beni arıyor. Bakıyor bana, şey mesajı veriyor “Bak, yapamazsın dedin ama yaptım” mesajı veriyor” sözlerini dile getirmişti.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Medya seçimlerinden hemen önce de sosyal medya hesabı üzerinden spor ile paylaşımlarına Acun Ilıcalı’yı etiketleyen Ayşe, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve Survivor yarışmasına davet edildi. Peki, Ayşe videosunda neye yer verdi?

Başvuru Videosu GÜndem Oldu!

Survivor yarışmasına videolu bir başvuru videosu gönderen Ayşe Yüksel’in videosunda neler dediği ise ortaya çıktı. “Survivor’a neden katılmak istiyorsun?” sorusuna cevap olarak; “Survivor’da olmak benim çocukluğumdan beri en büyük hayalim ve hayallerimi gerçekleştirmek benim için çok önemli” sözlerini dile getiren Ayşe, videosunda skandal açıklamalara da yer verdi.

Ayşe’nin Çarpıcı Açıklamaları!

“Geçen sene Survivor yarışmasında bulunan favorin kimdi?” sorusuna ise “Kesinlikle Cemal Can’dı, o da benim gibi ikizler burcu. Deli dolu yanlarımız var, parkurlara odaklanışı ve herkese eşit yaklaşımına bayılıyordum” sözlerini dile getiren Ayşe, Cemal Can’ın final zamanında “Kimsenin kalbini kırmayalım” sözlerine çok üzüldüğü ve hüngür hüngür ağladığını da belirtti. Oldukça sempatik ve samimi tavırlar sergileyen Ayşe’nin bu videosu ise kısa sürede milyonlarca beğeni aldı. Sevilen ismin açıklamalarını sizlerde beğendiniz mi?