Survivor Aleyna’nın Kardeşi Cansu Hakkında Şoke Eden Gerçek! Hakkında Çıkan Söylentiler Milyonlara “Yok Artık” Dedirtti! Aslında Cansu…

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programlarından birisi olan Survivor yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Her yeni sezonuyla televizyon ekranlarına damga vuran Survivor yarışma programı pazar akşamı yayınlanan yeni bölümüyle iki takımı da büyük bir rekabete sokmuştu. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunda kaldığı yerden devam eden programda farklı olaylar yaşanmıştı. Aleyna Kalaycıoğlu hakkında çıkan acı gerçek şoke etti.

Acun Ilıcalı’dan Büyük Jest!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından birisi olan Survivor 2021 yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunuculuk yaptığı yarışma programı hakkında fragman yayınlandı. Yayınlanan Fragmana göre “Şu duvarın arkasında aileleriniz var” ifadelerini kullandı. Yaşanan gelişme üzerine tüm yarışmacılar sevinç çığlıklarına kapıldı. Ailelerini uzun bir süredir görmeyen yarışmacılar şaşkınlıktan konuşamadı. Sürekli olarak “Ne diyorsunuz?” sorusunu yönelten yarışmacılar şok etkisi altına alınmışlardı.

Ekranların sevilen yarışmasında meydana gelen çarpıcı gelişme sonrasında bol bol duygusal anların sahne aldığı görüldü. Sırasıyla her ismin ailesi sunucu Acun Ilıcalı tarafından çağrılırken sıra Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ve kız kardeşine gelmişti. Acun Ilıcalı “Aleyna Kalaycıoğlu’nun iki misafiri var” ifadelerini kullanması üzerine Aleyna Kalaycıoğlu göz yaşlarına boğulmuştu. Başarılı yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu, “Annem ve Cansu geldi. İkisi de geldi” ifadelerini kullandı. Acun Ilıcalı’nın ailesini çağırması üzerine şok olan Aleyna Kalaycıoğlu milyonların dikkatini üzerinde topladı.

Survivor’da Hüzün Dolu Anlar!

Acun Ilıcalı’nın ailesini çağırması üzerine karşısında annesini ve biricik kardeşi Cansu’yu gören Aleyna Kalaycıoğlu, “Cansu” diye seslenerek ailesinin yanına doğru hızlı adımlarla gitti. Aleyna Kalaycıoğlu, “Cansu bak buradasın! Dominik’tesin” ifadelerini kullandı. Aleyna’nın duygusal anlarını gören takım arkadaşları ve Mavi takım göz yaşlarına engel olamadı ve göz yaşlarına boğuldu. Cansu’nun neden o hallere geldiği gerçeği ise adeta milyonların yüreğini burktu. Meğer Cansu…

Cansu Hakkındaki Gerçekler Şoke Etti!

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kısa bir süre önce yayınlanan VTR’lerde kardeşi için bir dava sürecinin olduğunu dile getirmiş; “Ödülü kazanırsam, Cansu için 8 aydır devam eden bir davamız vardı ona ne olduğunu soracağım” sözlerini dile getirmişti. Cansu’nun önceden bedensel bir engeli olmadığı ortaya çıkan gerçeklerden biri oldu. Neden o hale geldiği ise içleri sızlattı. Sağlıklı bir birey olan Cansu, trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılmış. Hastanede ise doktor ihmalinden dolayı sağlıklı olarak girdiği hastaneden görme konuşma duyularını kaybederek çıktığı öğrenildi. Bunun için ise bir dava sürecinin olduğu açıklandı. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?