Şükrü Özyıldız Akıncı Dizisine Veda Ediyor! İşte Final Tarihi

ATV ekranlarında yayınlanan fantastik dizi Akıncı, sezonun merak edilen yapımlarından birisiydi. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin rol aldıkları dizi, ilk bölüm ile yüksek bir reyting aldı. Fakat izleyicinin bir kısmı, aradığını bulamayınca reytinglerde düşüş yaşandı. Ancak kanal, bu farklı yapımın arkasında durmaya ve desteklemeye devam etti. Bir Ocak 2021’de ilk bölümü yayınlanan ve fantastik bir kahramanlık öyküsü anlatıldığı Akıncı dizisinin, final yapacağı konuşulmuştu önce.

Final Yerine Devam Kararı

ATV Akıncı dizisine devam kararı alarak herkesi şaşırtan bir şekildi, 20. bölüm final yapması beklenen dizisinin sezon finali yapılarak yeni sezonda da devam etmesi kararını verdi. Bu akşam 20. bölümü ekrana gelecek olan dizi sezon arası veriliyor. Anlaşılan o ki yeni sezonda da dizi yoluna devam edecek. Ancak Tolga Tekin’in hayat verdiği Orhan karakteri yeni sezonda dizide olmayacak.

Şükrü Özyıldız’ın sezon arasında Demet Özdemir ile beraber bir projede yer alacağı söylenildi. Netflix için beraber olacak iki ünlü konusu Aşk Taklitleri isimli bir romantik komedi filminde oynayacaklar. Çekimleri Haziran’da başlayacak olan film için hazırlıkları da devam ediyor.

Şükrü Özyıldız’ın Yaz Sezonu Öncesi Vedası

Akıncı dizisinin reytingleri düşük olmasına rağmen devam kararı alması herkesi ve takipçileri tarafından şaşkınlık ile karşılandı. Tam final olacak derken dizi sezon finali yaptı. Şükrü Özyıldız sezon finaline girmeden hayranları ile sezon finali öncesi veda etti. Bir dahaki sezonda görüşmek üzere, Akıncı bu akşam sezon finali yapıyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma ATV’ye bu yolculuğumuzda bize kim eşlik ettiyse herkese sonsuz teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere dedi ve veda etti. Bu da demek oluyor ki Akıncı dizisinde Şükrü Özyıldız’ı yeni sezonda da göreceğiz.