Star’dan Yeni Dizi Müjdesi Geldi! Bu Proje Çok Tutacak

Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin oyuncusu olan Burak Tozkoparan’dan yeni  bir dizi müjdesi ile ilgili haber var. Yeni dizi müjdesi Menajerimi Ara dizisinde Emir rolünü üstlenen oyuncudan geldi.

Paramparça isimli dizide Ozan karakterine yön veren ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Burak Tozkoparan, 2014 senesinde bu yana setlerde yer almaya devam ediyor. Bir zamanlar Atv ekranlarında yer alan Kırgın Çiçekler dizisindeki Ali Göktürk rolü ile geniş kitleler tarafından bir hayli beğenilen oyuncu, Tek Yürek’te ise Cem Saruhan olarak ekranda yer alıyordu.

Sevilen Oyuncudan Yeni Dizi Projesi

 

Son dönemlerde öne çıkan genç isimler arasında yer alan ve oyunculuğu çok konuşulan Burak Tozkoparan, geçtiğimiz yaz döneminde Gençliğim Eyvah ismi ile bilinen Atv dizisinde Zola karakteriyle yüksek performans sergilemişti.

Oyuncu bu dönem ise Menajerimi Ara isimli Star TV dizisine dahil oldu ve toplamda on iki bölüm boyunca hikayede yer alarak, Emir karakteri ile bir hayli beğenildi. Başarılı oyuncu yeni dizi projesi ile ilgili müjdeli haberi verdi.

Ünlü Oyuncu Soruları Yanıtladı

 

Ünlü oyuncu Burak Tozkoparan’a fanları yeni dizi projeleri olup olmadığı hakkında sorular yönelttiler. Oyuncunun yeni bir dizi anlaşması yaptığı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın dizi ve kulis bilgisine göre genç ve yetenekli oyuncu yeni Kolej isimli dijital dizi projesinde rol alacak.

Doğa Can Anafarta’nın çekim yapacağı, Pastel Film tarafından hazırlıkları devam eden dijital dizide Nilsu Berfin Aktaş ile Efekan Can da başrolde yer alacak. Etkileyici performanslar ortaya koyabilen ve rol aldığı karaktere eşsiz bir hava katabilen ve seyircileri de ekran başına kilitleyen oyuncu yeni dizi ile gündem yaratacak.