Star TV’nin Ada Masalı Dizisi Yayınlandı! İşte Konusu Ve Oyuncuları

Bu yaz romantik öyküsü ile ekranlara gelen dizi Ay Yapım’ın ve Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’u aynı kadroda birleştirdi. Ada Masalı’nın ünlü oyuncuları çekimler önce okuma provası yaptı. Bunun için bir araya gelen oyuncular oldukça heyecanlı ve dinamiklerdi. Star TV ekranlarında takipçileri ile buluşması gerçekleşerek dizinin çekimler hızla devam etmekte.

Başrol oyuncuları Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un beraber oynadığı Ada Masalı’nın çekimler olmadan hazırlıklarını tamamlamak için çalışmalara hız vermiş durumda. Romantik bir öyküsü olan dizi izleyicileri bekliyor.

Dizide Yer Alan Diğer Ünlüler

Son zamanlarda adından çokça söz ettiren başarıları ile de gündeme gelen Ayça Ayşin Turan ve beraberinde Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı dizide ikili hariç diğer oyuncular İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ile Bedia Ener gibi önemli isimler rol almakta. Dizi oyuncuları ile güçlü bir kadroya sahip durumunda bu yaz bu isimleri ekranlarda bolca görecek olan izleyici eylenceli dakikalar geçirecekler.

Ada Masalı Dizisi Çok Yakında Ekranlarda

Ay Yapım imzalı Ada Masalı çok yakın bir zamanda ekranlara gelecek. Romantik olan dizi bu yaz ekranları dolduracak. Gerek başrol oyuncuları gerek rol alan diğer isimler ile kendine hayran bırakacak olan dizi oldukça donanımlı. Dizi severlerin beğenisine sunulan dizinin, Yelda Eroğlu’nun hikayesini yazdığı Bir Ada Masalı dizisi büyük dikkat çeken ve büyük beklentisi olan dizilerin arasında yerini almış durumda.

Ada Masalı dizisinin yönetmeni Ali Bilgin olurken, Yelda Eroğlu ise dizinin senaristi oldu. Star TV’nin yaz aylarında ekrana gelecek bu dizi, bir romantik komedi. Ada Masalı dizisi ilk fragmanı yayınlandı merak edenler dikkatli bir şekilde izledi.