Star TV Çocuk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Dizilerin izlenmesinin popüler olduğu günümüzde, özellikle çoğu dizinin sezon finali ya da özellikle final yapması ile birlikte açık kapı oluşmakta olup yeni diziler ortaya çıkmaktadır. İşte bu yeni olarak ortaya çıkan dizilerden bir tanesi olarak da Çocuk dizisinden söz edebilmek mümkündür. Star TV ekranlarında 2019-2020 sezonunda yayına girecek olan bu dizinin oldukça güçlü bir dizi olacağından da söz edebilmek mümkündür. Bu güçlü dizide tür olarak dram türünün seçileceği görülmektedir. Özellikle dizi hakkında bilgi almak isteyen kişiler tarafından da Star TV Çocuk dizisi konusu ve oyuncuları araştırılan bir konu haline gelmiş durumdadır. Ne anlatılacağı, hangi oyuncuların oynanacağı yazının devamında detaylarıyla aktarılmaktadır.

Star TV Çocuk Dizisinde Ne Anlatılacak

Yeni sezonda başlayacak olan Star TV Çocuk dizisinde ne anlatılacak ve konusu ne olacak? Çocuk dizisi aslında dört tane kadının annelikleriyle sınandığı bir dünyayı anlatacak. Tabi ki annelerin sınandığı bu yolda çocuklar da sınanmış olacak. Hayat kadını bir anne de dizide bulunuyor ve çekilen acılar, çekilen sıkıntıların konu olarak işleneceği görülüyor. Dram türünde yer alan bu dizi pek çok kitleyi yayınlanacağı gün ekran başına kilitleyeceğe benziyor.

Star TV Çocuk Dizisinde Kimler Oynuyor

Çocuk dizisinde yer alacak olan oyuncular da merakla beklenmektedir. Kadro yavaş yavaş tamamlanmış durumda olup Star TV Çocuk dizisinde kimler oynuyor sorusunun cevabı da ortaya çıkmış oluyor. Oyuncular İsmail Hacıoğlu, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün, Mehmet Emin Güney gibi isimler bulunuyor. Bunların hepsi başrolde oynayan oyuncular olarak da belirtilebilir. 1141 Prodüksiyon yapım şirketinin dizisi olan bu dizide yapımcılığı İrfan Şahin, yönetmenliği ise Serkan Birinci üstleniyor. Senarist koltuğunda ise Nazlı Sunlu Kaçan ve Hilal Yıldız oturuyor. Efsanevi bir kadro ile yayına çıkacak olan Çocuk dizisinin oldukça beğenileri karşılayacak bir dizi olacağından da söz edebilmek mümkün olacaktır.

Star TV Çocuk Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Bu dizinin şimdiden heyecanla yayınlanmasını bekleyen bir hayran kitlesi bulunuyor. İşte bu kitle tarafından en çok merak edilen durumlardan bir tanesi de Star TV Çocuk dizisi ne zaman başlayacak sorusu ile geliyor. Bu dizi fragmanını yayınlamış durumdadır. Yayına başlangıç tarihi ise 9 Eylül 2019 günü olarak belirlenmiştir. Star TV ekranlarında Pazartesi günü saat 20.00’da yayın hayatına başlamış olacaktır.