Son Yaz, İki Hafta Neden Yoktu? İşte Yayınlanmama Nedeni

Son yaz dizisi iki hafta yayınlanmadı. Dizi hayranlarını bekletti ama çok güzel bir bölümle dönüş yapacak. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizi Cuma akşamı takipçileri ile buluşuyor. Son Yaz dizisi 2 hafta ara verdiği için izleyici niçin yayınlanmadığını merak etti. Dizi öncelerde virüs sebebiyle sonrasında bayram arası girince iki hafta ekranda olmadı.

Çeşme’de çekimleri yapılmakta olan Son Yaz dizisi on dokuzuncu yeni bölümü 2 hafta aradan sonra yayınlanması takipçileri tarafından sosyal medyada ne kadar çok özlediklerini belirten yorumlar paylaştı.

Son Yaz Bu Sezonun En İyi Projesi

Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Ali Atay ile Hafsanur Sancaktutan’ın baş rollerinde oynadığı dizi güçlü öyküsü ve oyuncuların başarılı performansları ile bu sezonun en iyi projesi olduğunu ortaya çıkarıyor. Dizinin bu kadar çok sevilmesi ve beğenilmesinin altında yatan sebep çok güzel olması hikâyenin de izleyicilere inandırıcı gelmesidir. İki haftalık ara sonunda bitiyor.

21 Mayıs Cuma akşamı aynı saatinde 20.00’da ekranlarda olacak. Son yaz dizisi yeni bölümle alakalı art arda fragmanlar paylaşıyor. Takipçilerin ne kadar çok beklediği fragmanlara yapılan yorumlardan belli oluyor.

Son Yaz Dizisi Ne Zaman Ara Veriyor?

İki haftalık arada tüm dizilerin yeni bölümü olmadı. İzleyiciler için bu ara çok geldi. Zaten yaz aylarının başlaması ile tüm diziler sezon finaline yaklaşıyor. Bunun da farkında olan izleyici Son Yaz dizisinden nasıl uzak kalacak? Dizinin ekrana vedası yaklaştı. İlk sezonu bitiren dizi yirmi birinci bölüm itibari ile sezon finali yapacak. Üç bölüm sonra ekranlara vedası gerçekleşecek. Fox TV Son Yaz dizisinin reytinglerinden bir hayli memnun. Gidişatın bu yönde olması dizinin ikinci sezonda da yüksek başarı elde edeceği görülüyor.