Son Yaz Dizisinin Setinden Üzücü Haber! Fox TV Açıklama Yaptı! Hafsanur Sancaktutan da Paylaştı…

1 Ocak 2020 tarihinden bu yana Fox tv kanalında her Cuma akşamı saat 20. 00 da ekranlara gelen fenomen diziden üzücü haberler üst üste geldi. 03 Medya yapımcılığı ile süren dizinin setinden corana virüs haberleri iletilmeye başladı.

Son Yaz dizisinde Alperen Duymaz ( Akgün Gökalp Taşkın ), Hafsanur Sancaktutan ( Yağmur Kara ), Funda Eryiğit ( Canan Kara ), Ali Atay ( Selim Kara ) ve Show tv kanalının sevilen dizisi olan Arıza’nın ekranlara veda etmesi ile birlikte Son Yaz dizisinin kadrosuna katılan Olgun Toker ( Gökhan Şen ) gibi oyuncular kadroyu oluşturmaktadır.

Son Yaz Bu Hafta Ekranlara Gelecek Olan Bölüm İçin Üzücü Haberi Verdi

 

On sekiz bölümdür ekranlara gelen sevilen dizi geçen hafta Cuma günü ( 7 Mayıs 2021 ) yeni bölümü bekleyen izleyiciler için üzücü haberi vererek sette fazlaca çıkan vaka sayısı yüzünden yeni bölümün ekranlara gelemeyeceğini söyledi.

2 gün önce yeni bölüm için fragmanı çıkan Son Yaz dizisinin izleyiciler tarafından heyecanlı bir şekilde yeni bölümü beklemeye başladılar. Ama maalesef Son Yaz dizisinin ekibi tarafından son dakika yapılan açıklamada vaka sebepleri yüzünden bu hafta Cuma günü yeni bölümün ekranlara gelemeyeceğini açıkladı. Yeni bölüm için dizinin takipçileri haftaya Cuma gününü beklemeye başladılar.

Son Yaz Dizisinin Yağmur’undan Sevenlerine Açıklama

 

20 Mart 2000 doğumlu olan Hafsanur Sancaktutan oynadığı Son Yaz dizisinden vaka sayılarının artması ile sete ara verildiği ve herkesin evine geri döndüğü haberleri sonrasında Hafsanur Sancaktutan da sosyal medyasından takipçilerine üzücü haberi verdi.

Son Yaz dizisinin setinin ara verilmesi ile evine dönen Hafsanur Sancaktutan evinde karantinada olduğunu açıkladı.