Son Yaz Dizisi Sevenlerini Üzdü! Dizi Çekimleri Durdu! Ünlü Oyuncu Paylaşım Yaptı

Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden biri olan Son Yaz Dizisi büyük ilgi görüyor. Geçen hafta yayınlanmayan dizinin neden yayınlanmadığı konusunda tartışmalar yaşandı. Alperen Duymaz, Funda Eryiğit, Ali Atay ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini üstlendiği yapım üzücü kararla yayınlanmadı.

İzmir ilimde çekilen dizinin korona virüs vakaları sebebiyle yayınlanmadığı ortaya çıktı. Vakaların artışı sebebiyle diziyi ara verildi. İstanbul’a dönen oyuncular ve set ekibi dizinin ne zaman başlayacağı konusunda bir açıklama yapmadı.

Dizi Neden Yayınlanmayacak

 

Hangi oyuncuların koronaya yakalanıp yakalanmadığı henüz bilinmiyor. Dizi yapımcısının bu konu hakkında açıklama yapması bekleniyor. Kordona vakaları sebebi ile dizinin yayınlanmayacağı paylaşımından sonra dizi ekranlara gelmedi. Dizinin bu hafta da ekrana gelmeyeceği düşünülüyor. Bu karar ise sağlık açısından oldukça iyi olarak değerlendirildi.

Sağlığın herşeyin önünde olduğunun bilinci ile hareket eden yapım ekibi hemen diziye ara verdi. Üzgün olduğunu belirten O3 Medya, yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi;”Sevgili Son Yaz Sevenleri, sağlık sorunları sebebi ile dizimize bir müddet ara vermemiz gerekiyor. Bunun üzüntüsü içindeyiz. Kısa süre içinde sizlerle buluşmak dileğiyle.”

Beklenen Fragman Yayınlandı

 

Beklenen fragmanın yayınlanması öle birlikte merakla giderildi. Sevilen oyuncu Hafsanur Sancaktutan yaptığı paylaşımlarda tüyolar verdi. Oyuncuların yaptığı paylaşımları takip eden hayranları çok üzüldü.

Fragmanın yayınlanmasının ardından bir nebze mutlu olan hayranlar heyecanla dizinin yayınlanacağı geceyi bekliyor. Şimdiden paylaşımlar yapan bazı hayranların diziyi severek takip ettiği görülüyor. Dizinin yeni bölümünde büyük reyting alacağı ise şimdiden kulislerde konuşulmaya başlandı.

Rekor paylaşım ve reyting beklenen dizi bakalım hayranlarını mutlu edebilecek mi? 14 Mayıs Cuma gecesi de yayınlanmayacak olan dizinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Fakat dizi 21 Mayıs’ta ekranlarda olacak.