Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan Setteki Tartışmaları İle Gündeme Geliyor!

Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi binlerce kişiyi ekran başına kitlemeyi başarıyor. Haftalık çok izlenen diziler ile kıyasıya mücadele eden Emanet dizisi çoğu diziyi reyting konusunda geride bırakmayı başarıyordu. Ancak son zamanlarda sevilen dizinin reytinglerinde biraz düşüş yaşandı.

Seher ve Yaman Çok Konuşuluyor!

Dikkat çeken performansları nedeniyle çok konuşulan Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan son zamanlarda sosyal medyada da yüksek etkileşimleri ile ön plana çıktı. Oldukça uyum içerisinde anlaşan bu ikili TV100’e konuşarak canlandırdıkları karakterler ile olan benzerliklerini anlattı.

Yaman’ın Kırımlı bir efsane olduğundan bahseden Ceyhan, çok zor koşullarda büyümüş, ailesini kaybetmiş ve sonra hayattaki mücadelesine güçlü şekilde devam etmiş biri olduğunu söyledi. Yaman ile kendisi arasında ciddi benzerlikler bulduğunu söyleyen Ceyhan kendisinin de Yaman gibi başladığı işi bitiren ve çocuklara zaafı olan biri olduğundan bahsetti.

Sıla Türkoğlu ise dizide Yaman ve Seher’in hayvanlar ve çocuklara olan sevgilerinin benzer nokta olmasına vurgu yaptı. İki karakterin de şefkatli ve zor anlarda dahi ahlaklarını hiç bozmamaları konusunda benzer olduklarının altını çizdi. Ayrıca Türkoğlu, dizideki Seher karakterinin halktan biri olduğunu ve Yaman kadar ütopik bir karaktere sahip olmadığından bahsetti.

Seher ve Yaman’ın Setteki Tatlı Atışmaları!

Başarılı performansları ile dikkat çeken ikili arasında zaman zaman set arkasında tatlı atışmalar olduğu ortaya çıktı. Röportaj sırasında Türkoğlu, Ceyhan ile senaryo konusunda bazı noktalarda anlaşamadıkları ya da fikir ayrılıkları yaşadıkları zaman birbirlerine müdahale ettiklerinden bahsetti.

Eğer bir sahnede ben ön planda isem ve Halil de onu başka şekilde yorumlamaya kalktıysa direk müdahale ederim ve ”hayır, o bu şekilde olmalı” şeklinde uyarırım dedi. Halil de bunun üzerine bana ”niye böyle yapıyorsun?” şeklinde çıkışabilir dedi.