Sıfır Bir Dizisi Sinema Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek

İnternet dizileri arasında son dönemde yer alan en önemli isimlerden bir tanesi de Sıfır Bir dizisi olarak adlandırılabilir. Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’da ismi ile vizyona giren, internette Youtube aracılığı ile amatör bir ekip tarafından Adana sokaklarında, çoğu Adanalı olan kişiler ile çekimlerin gerçekleştiği ve ilk üç sezonun bu şekilde geçtiği bu dizinin bir de filmi çıkacaktır. İşte bu film hakkında da Sıfır Bir dizisi sinema filmi ne zaman vizyona girecek diye Sıfır Bir hayranları tarafından sorular sorulabiliyor. Bu soruların cevabı dizi ekibi tarafından net bir şekilde verilmiyor ancak en iyisini yapmaya çalıştıkları her defasında bu soru sorulduğunda belirtiliyor. Tahmin ediliyor ki birkaç aya kadar net bir proje ortaya çıkartılır ve net bir tarih verilir.

Sıfır Bir Dizisi Konusu Nedir

Filmini izleme adımına geçebilmek için aslında öncelikli olarak dizisinin izlenmesi daha doğru olacaktır. Sıfır bir dizisi konusu nedir diye de işte dizi hakkında merak içinde olanlar bu nedenle bulunabiliyor. Aslında konuyu çok basite indirgeyebilmek mümkündür. Bir zamanlar Adana ve çevresinde, Hürriyet mahallesindeki gençlerin cehalet ile birlikte yasal olmayan işleri gerçekleştirmesi ve bu işlerin nasıl anlatıldığını anlatan bir dizidir. Dizinin ana fikri ise su testisi su yolunda kırılır atasözü ile bağdaştırılabilir. Uyuşturucu, silah kaçakçılığı, hırsızlık, adam öldürme ve yaralama gibi suçların işlendiği bir mahallenin iç düzeni anlatılmaktadır.

Sıfır Bir Dizisi Ana Karakterleri

Ana karakterleri ise diziye efsanevi bir hal katmış durumdadır. Sıfır Bir dizisi ana karakterleri arasında ilk başta Savaş Satış isminden söz edilebilir. Hürriyet mahallesindeki çetenin lideri görevini üstlenmektedir. Bu dizide her karakter kendi öz isimleri ile oyunculuk yapmıştır. Savaş Satış’ın çocukluktan beri yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen iki arkadaşı da çetenin en önemli iki adayıdır. Yani Savaş’ın sağ ve sol kolu olarak adlandırılabilirler. Bunlar Özgür ve Cio olarak bilinen Cihangir Ceylan’dır. Dizinin yönetmenliğinde ise dizide avukat rolünü de aynı zamanda üstlenen Kadri Beran Taşkın ismidir.

Sıfır Bir Dizisi Sinema Filmindeki Oyuncular

Aslında dizinin 6 sezonunu da izleyen kişilerin, 6.sezon 6.bölüm final yayınlanmasının ardından film çıkacağı haberini aldıktan sonra acaba Sıfır Bir dizisi filmindeki oyuncular kimler olacak diye merak ettikleri ilk olarak görülüyor. Spoiler vermemek için neden bu sorunun sorulduğu hakkında pek fazla bilgi paylaşımı yapmak istemiyoruz. Sorunun cevabına gelinecek olunursa da dizi ekibi tarafından henüz tam bir açıklama bu konuda da bulunmuyor.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir