Show TV’nin Bir Dizisi Daha Final Yapıyor! Seyirci Buna Çok Üzülecek

Son zamanlarda final yapan dizilerin adresi olarak gündeme gelen Show TV’de bu finallere gün geçmiyor ki bir yenisi daha ekliyor. Final yapan diziler Arıza ve Ramo dizileri üst üste final yaptı. Yeni gelen bilgilere göre Kuzey Yıldızı dizisine sıra geldiği söyleniyor.

Karadeniz’in muhteşem görünümlü yaylalarından hanelere yansıyan aile komedisi olan final yaptı. Kuzey Yıldızı son bölümü ile bu akşam hayranlarına veda ediyor. Son bölümü ile ekranlarda olacak dizi çok sevilmişti.

Kuzey Yıldız’ı Final Yaptı

Başrollerini Aslıhan Gürbüz ile İsmail Demirci birlikte oynadıkları dizi final bölümü ile ekranda. İkilinin uyumu sayesinde iki sezon devam eden dizi maalesef 64. bölümü ile ekrandan kaybolacak. Kuzey Yıldız’ından sonra ekranlara veda edecek diziler arasında Alev Alev ve Çukur dizileri de Show TV ekranına final yaparak veda edecek.

Şimdi bakalım Kuzey Yıldızı dizisinin finalinde hayranları neler bekliyor öğrenelim. Kuzey Yıldızı bu akşam ekrana gelecek altmış dördüncü bölümünde Kuzey ile Yıldız yeni bir mutluluğun aşamasındadır. Beraber kutlayacakları ilk bayram sabahına kalkacaklardır.  Artık bütün olumsuzluklar bitmiş durumundadır. Tüm kırgınlıkların bittiği nerdeyse bayram havası yaşanan dizi izleyicilerine mutlu edecek bir sahneyle veda edecek.

Kuzey Yıldızı Final Bölümü İzleyicilerin Beklentisini Karşılayacak

Final bölümünde mutlu sahneleri oldukça çok olduğu bir sahne ile vedaya hazırlanan dizi hayranlarına güzel izlenimler bırakarak veda ediyor. Başlangıçta her şey hayal ettiği gibi olsa da olumsuzluklar aşıkların yanında yer almıştır. Yıldız’ın kalbi tekrardan kırılmıştır.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen olarak Ersoy Güler’in olduğu Kuzey Yıldızı başrollerini Aslıhan Güner ile İsmail Demirci oynayan Toygan Avanoğlu, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok ünlü ismin rol aldığı Kuzey Yıldız’ı bu akşam son bölümü ile ekranlarda.