Show TV’de Bir Dizi Daha Final Yaptı, Gözyaşları Aktı! Seyirci Bunu Çok Özleyecek

Mayıs ayı itibariyle bazı diziler yayın hayatına veda eder. Bu yüzden dizilerin takipçileri için bu ay biraz hüzünlüdür. Bu sene Haziran’ı beklemeden veda eden dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı oldu.

64 bölümdür ekranlarda seyircilerin yüzünü güldüren dizi muhteşem doğa görüntüleri ile de izleyicileri mest etti. Kuzey Yıldızı, aynı zamanda sürükleyici hikayesi ve gerilimsiz temposuyla herkesi rahatlatan dizilerden birisi oldu. Dizinin tüm kadrosu çok beğenildi. Ama özellikle başroller arasındaki uyum da dikkat çekti ve çok beğenildi. Dizinin başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner yer alıyordu.

İsmail Demirci ve Aslıhan Güner Arasında Uyumlu Birliktelik

 

İsmail Demirci ve Aslıhan Güner arasındaki uyum herkesin beğenisini kazandı. Her şeye rağmen devam eden bu aşk hikayesinin mutlu sonla bitmesi de herkesi ayrıca sevindirdi.

Dizinin bazı bölümleri Karadeniz’de bazıları ise İstanbul’da çekildi. Ama dizinin geneli Karadeniz’de geçti. Ekran başındakiler de Karadeniz’i izlemeyi çok sevdi.

Yayınlandığı Sürece Reytingler Çok Üzmedi

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yayınlandığı ilk günden beri sabit bir ilzeyici kitlesini kendisine çekmeyi başardı. Seyircisini neredeyse hiç kaybetmeyen dizinin sadece sona doğru reytinglerinde ciddi bir azalma yaşandı. Her Cumartesi eğlenceli hikayesi ve şahane doğa manzaraları ile süslü olan dizinin izleyicileri biraz burukluk yaşadı. Çünkü düşen reytinglerle birlikte dizinin Haziran’ı beklemeden final yapmasına karar verilmişti.

Dizinin sosyal medya hesabından da izleyicilere bir teşekkür mesajı yayınlandı. Aynı zamanda izleyiciler de diziyi sosyal medyada yakından takip ediyordu. Onlar da dizi ekibine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Erken final yapsa da genel olarak Kuzey Yıldızı şanslı dizilerden birisi oldu. Çünkü belirli bir izleyici kitlesi ile birlikte 64. bölüme ulaşmayı başardı. İzleyiciler biraz üzgün olsa da ekrana güzel veda eden dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı oldu.