Şeyma Subaşı Mısırlı’dan Hamile mi Kaldı? Şok İddia Gündeme Bomba Gibi Düştü! Sosyal Medya Adeta Sallandı

Acun Ilıcalı’dan ayrılmasının ardından da gündemdeki yerine korumaya devam eden Şeyma Subaşı her geçen gün farklı bir durum ile Gündeme gelmeyi başarıyor. Ancak bu defa ortaya atılan iddia öyle böyle değil. Şeyma Subaşı’nın, milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi’den hamile olduğu iddia ediliyor.

Aşkları Sürekli Gündemde

Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan ve her paylaşımı ile adeta sosyal medyada olaya Şeyma Subaşı, bu kez de milyarder sevgilisinden hamile olduğu iddiasıyla gündeme geldi. İnstagram’da 23 binden fazla takipçisi bulunan ‘We Wont Lie Mag’ isimli sosyal medya hesabı gündeme bomba gibi düşen bir iddia ile Şeyma Subaşı’nın hamile olduğunu iddia etti.

Şeyma Subaşı Nikah Masasına Mı Oturacak?

Şeyma Subaşı hakkında ortaya atılan iddialardan bir diğeri ise; Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile nikah masasına oturacağı yönünde. Geçtiğimiz günlerde Dubai’ye giden Şeyma Subaşı burada sevgilisinin ailesiyle de tanışmıştı. Şeyma Subaşı’nın, sevgilisinin ailesi ile tanışması Subaşı’nın nikah masasına oturabileceği yönünde dedikodular çıkmasına sebep olmuştu. Subaşı’nın Haziran ayı içerisinde Duabi’de  sevgilisi ile nikah masasına oturacağı gündemi meşgul eden dedikodular arasında yerini korumaya devam ediyor.

Hemşirenin Bile İçeri Alınmasını İstemedi

Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddiasını en çok güçlendiren şeylerin başında ise geçtiğimiz günlerde Subaşı’nın İstanbul’da özel bir hastaneye gitmesi oldu. Maslakta Ki özel bir hastanede kadın doğum uzmanına görünen Şeyma Subaşı’nın içeriye hemşire dahil hiç kimsenin alınmamasını istediği öne sürülen iddialar arasında yer alıyor.

Şeyma Subaşı Kimdir?

Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı’nın kim olduğu merak edilenler arasında. Subaşı, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’nda sonlandırdı ve 16 yaşından bu yana modellik yapıyor. 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. Ancak burada herhangi bir derece elde edemedi. 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla Acun Ilıcalı ile tanışan Subaşı’nın Ilıcalı’dan Melisa adında bir kızı var. Çift evliliklerini 2018 yılında anlaşmalı olarak sona erdirdi.