Sevilen dizi Çukur Ne zaman başlayacak ?

İzleyicilerinin gönlünde taht kurmuş Çukur Dizisi yeni sezonda ne zaman başlayacak ? Çukur izleyicileri nefeslerini tuttular. Yeni sezonda yeni oyuncu kadrosu arasına girecek sürpriz isimler kimlerdir? Bunların hepsinin cevabını bu yazımızda bulabileceksiniz. Show Tv ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkacak olan Çukur Dizisi 3’cü sezonda bomba gibi bölümlerle yayına girecek.

Oyuncular arasında Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi ünlü isimlerin yer aldığı sevilen dizi çukur kadrosuna yeni isimlerinde katılması bekleniyor.

Çukur Dizisi 3. yeni sezonun ne zaman başlayacağı tarih açısından büyük merak edilen konular arasında olmaktadır. Heyecanla beklenen yeni bölümlerin bir an önce her hafta olduğu gibi Pazartesi günleri Show Tv’de yayınlanması bekleniyor. Yaz tatili sebebiyle sezon finali yapan dizi izleyicileri heyecanlandırmayı başarıyor. Dizinin müzikleri, oyuncu kadrosu ve konusu televizyon izleyicilerin gönüllerini fethetmiştir.

Çukur Dizisi ne zaman başlayacak ?

Sevilen Çukur dizisinin izleyicileriyle buluşma tarihi Eylül ayında gösterime girmesi beklenmektedir.

Çukur Dizisinin oyuncuları arasına hangi yeni Oyuncular katıldı ?

Hakan Muhafız ve Meryem dizisinden tanıdığımız başarılı, güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan yeni sezonda Çukur izleyicilerin karşısına çıkacaktır.

Ayça Ayşin Turan

Bununla birlikte son dönemlerin popüler Gurbetçi sanatçı Mero’nun Çukurda oynaması ve Müziklerinin diziye eşlik etmesi beklenmektedir. Dizi yapımcılarından henüz resmi bir açıklama bu konu ile alakalı gelmemiştir.

Önceki sezon finalinde neler oldu ?

Ağır yaralar alan ve acı kayıplar yaşadıktan sonra Akın Koçovalı’nın hapishaneden çıkmasıyla büyük sevinç yaşadılar. Fakat Akın’ın Çukur’a gelmesiyle beraber izleyicilerin kafasında bir çok soru işareti bırakmıştır.

Sena Koçavalı Öldü

Azer ve Timsah ile birlikte işbirliği yapan sinci Yücel, Koçovalıları yok etmek için elinden geleni yaparken Yamaç büyük bir adımla Yücel’i ele geçirmiştir. Onu öldürmek için götürdüğü bir evden ise Akın Koçovalı sayesinde kurtulmuştur. Yücel isimli karakterin yaşaması ve yeni sezonda Akın koçovalının ihaneti sonrasında yaşanacaklar tüm izleyicileri meraklandırıyor.

Tavsiye edilen içerikler

1 Yorum

  1. Harika bir dizi bir an önce başlaması için heyecanlanıyorum. Bu sezon inşallah yücel olmaz Akın Koçovalının hainlikleri gün yüzüne çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir