Severek İzlenilen Friends Çok Yakında Yeni Bölümü ile Ekranlara Geliyor

2004 yılında final bölümü yayınlanan Friends’in ilgiyle beklenen özel bölümü için merak edilen detaylar gelmeye başladı.  İzlendiği günden beri ilgiyle izlenen Friends dizisinde sürpriz oyuncular ve kadroların yer aldığı dizi heyecanla beklenirken altı sıkı dost olan filmin karakterleri ile ilgili görüntüler ekrana geldi.

Uzun zamandır çekimlerini korona virüs nedeni ile gerçekleştiremeyen dizinin yeni bölümlerinin gelmesi merakla beklenirken dizinin özel bölümü ile 27 Mayısta ekranlarda olacağı haberi geldi.1994 yılından 2004 yılına kadar 10 sezon merakla beklenen dizi final yaptıktan sonra yeni bölümleri heyecanla bekleniyordu.

Dizinin Çekimleri Korona Nedeni ile Ertelendi

2004 yılında son bölümü yayınlanan dizinin yeniden çekimlerine başlanacakken korona nedeni ile ertelenmesine karar alınmıştı ancak geçtiğimiz dönemlerde tekrar yeni bölümleri gecikmeli de olsa çekilmeye başlandı ve ilk fragman nihayet yayınlandı. Yeni bölümlerde de eski kadrosu ile yoluna devam eden dizi de Jenefer Aniston,Matthew Perry David Schwimmer,Courteney Cox Tom sellec gibi oyuncular yer alıyor.

Fragmanda İkonik Müzikle Yola Devam 

Yayınlanan yeni fragman içinde dizinin ikonikleşmiş müziği ile kahramanları yürürken göreceğiniz dizide I’ll Be There For You For adlı melodi yer alıyor. Dizinin oyuncularından ünlü isim Janefer Aniston fragmanı dün İnstagram da paylaşarak sevenlerine sürpriz yapmayı ihmal etmedi. Aniston arkadaşları ile yürürken yer alan fragmanı Instagram’da paylaşarak dizininin yakında geleceğinin müjdesini vermiş oldu.

The Reunion Shov Adı ile Friends Ekranlarda Olacak 

Yapılan açıklamaya göre dizinin shov adı The Reunion ile başlıyor. Dizide ünlü isimlerden Justin Bieber, Cindy Crawford,David Backham, Larry Hankin,Lady Gaga, Carar Delevingne gibi ünlü isimlerin de konuk olarak katılması bekleniyor. Çok yakında ekranlara gelecek olan dizi şimdiden büyük heyecan yarattı. Sevilen dizi Friends çok yakınlarda ekranlarda olacak