Sen Çal Kapımı İkinci Sezona Başlıyor! İşte En Yeni Sürprizler

Sen Çal Kapımı dizisi Temmuz ayında başladığı sırada çok ilgi çekmişti. Başrol oyuncuları ve diğer oyuncularla birlikte başarılı kadrosu ile dikkat çeken yapım tam bir yaz dizisi idi. İlk başta Çarşamba günleri yayınlanan dizi reytinglerdeki azalma ile birlikte Cumartesi akşamına alınmıştı.

Reytinglerin düşmesi süreci kış sezonunun başlaması ile görüldü. Ne zamanki kış sezonu başladı dizinin izlenme oranları düştü. Ama dizi yurt dışında büyük ses getirdi. Bu yüzden de yapımcı ve kanal dizinin devam etmesi kararını aldı.

İspanya ve İtalya’da İzleniyor

 

Sen Çal Kapımı dizisinin yurt dışı satışları çok iyi gidiyor. İlk önce İspanya’da ses getiren dizinin şimdi İtalya’da da gösterime gireceği söylendi.

Ardından Sırbistan’a da satılan dizi yurt dışında böyle bir başarı kazanınca Türkiye’de de devam etmesine karar verildi. Sadece günü tekrar değişti. İlk başta Çarşamba başlayıp sonra Cumartesi’ye çekilen dizi şimdi yine Çarşamba’ya alındı.

İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

 

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezon fragmanları yayınlanmaya başladı. Fragmanlarda görüldüğü kadarıyla başroldeki aşıklar aradan geçen sürede aşktan vazgeçmiş. Ama birbirini görünce de heyecanlanıyor. Ayrıca fragmanda heyecanlandıran bir diğer ayrıntı da küçük kızları oldu. Sen Çal Kapımı ikinci sezonunda da bir yaz dizisi olmaya devam edecek.

Diğer birçok dizinin sezon finali kararı aldığı ay olan Haziran ayında dizi yeniden yayınlanmaya başlayacak. Sen Çal Kapımı ikinci sezonu 2 Haziran’da ekranlarda olacak. Türkiye’deki hayranları dizinin yeniden başlayacak olmasına çok sevindi. Şimdi merak edilen başroldeki aşıkların ilişkisinin nasıl devam edeceği. Bu arada uzun süre gizleseler de gerçek hayatta da bir ilişki yaşayan Keren Bursin ve Hande Erçel hayranları da diziyi daha büyük bir heyecanla beklemeye başladı.