Sen Çal Kapımı Dizisinde Adeta Savaş Çıktı! Kanal D Tüm Dengeleri Alt Üst Etti, Hande Erçel ve Kerem Bürsün Şoke Etti!

FOX TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı dizisinde tarihin en büyük kaosu yaşandı. Kanal D tüm planları değiştirdi. Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları konu hakkında; “Hande Erçel ve Kerem Bürsin kalp krizi geçirecek. Bu kadar talihsizlik üst üste gelmemeliydi” sözlerini dile getirdi. Kısa sürede büyük yankı uyandıran bu olay, magazin dünyasında yerini aldı.

Kanal D Nasıl Bir Atak Yaptı?

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin 9 Haziran Çarşamba günü ekranlara gelmesi bekleniyor. İlk sezonun ilk bölümlerinde yakalanan başarı, ilerleyen bölümlerde hikaye değişikliğinden dolayı reytingleri düşürmüştü. Dizinin sezon finali yapmadan ekranlara gelen son bölümleri ise reyting sıralamasında yer bile almıyordu.

Reytinglerinin düşüş yaşamasından dolayı sezon finali yerine final yaparak; ekranlara tamamen veda edeceği düşünülmüştü fakat dizi sosyal medyadaki etkileşimini ön planda tutarak dizinin vedası yerine sezon finali yapması kararı alınmıştı. Dizinin yeniden ekranlara döneceği kısa bir süre önce yayınlanan fragmanla birlikte ortaya çıktı. Peki, Kanal D nasıl bir atakta bulundu?

Yayın Günü Değişti!

Dizi sezon finali yapması ve Haziran ayında yeniden ekranlara dönüşünü açıklaması, gününün değişmesine neden oldu. Masumiyet dizisinin hem bitimi hem de gün değişimiyle birlikte; Sen Çal Kapımı dizisi Çarşamba günlerine alınmıştı. Sen Çal Kapımı dizisinin Çarşamba günü yayınlanması ise Sadakatsiz dizisinin tetiklenmesine neden oldu.

Sen Çal Kapımı Final Mi Yapacak!

Kanal D ekranlarının en beğenilen dizilerinden biri olan Sadakatsiz dizisi bu hafta Çarşamba günü ekranlara veda edecek. Yeni sezona ise Eylül ayı itibariyle yeniden başlayacak. Çarşamba akşamlarında Eylül ayında savaş verecek olan Sen Çal Kapımı dizisinin reytingleri ise Sadakatsiz dizisiyle kıyaslanmayacak kadar düşük… Sen Çal Kapımı dizisinin ise Sadakatsiz dizisinin yanında daha fazla dayanamayıp; Eylül ayı gibi final yapması ise konuşulan konulardan birisi oldu. Sizler konu hakkında neler düşünüyorsunuz?