Sen Çal Kapımı Dizisi İkinci Sezon Başlıyor! Seyirciyi Büyük Olaylar Bekliyor

8 Temmuz 2020 tarihinde Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamıştır. Büyük ilgi ile takip edilen dizi İtalya da ve Sırbistan da yayın hayatına başlayacak. 39. Bölümü ile 1. Sezonu sonlandırarak sezon finaline girmişti. Melisa Döngel’in sezon finali verilmesi ile diziden ayrılması büyük bir gündem olmuştu. İlk bölüm ile Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yakaladığı uyum sevenleri tarafından aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu.

Aşk var mı yok mu soruları tartışılırken dizinin sezon finalinin girmesi ile Maldivler’e tatile gitmişler ve oradan gelen fotoğraflar ile birlikte aşklarını herkese itiraf etmişlerdi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşklarını itiraf ettikten sonra çiftin takipçileri büyük bir mutluluk yakalamışlardı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Aşkı Heyecanı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Maldivler’den döndükten sonra hızlı bir şekilde sete geri dönmüşlerdi. Haziranın ilk haftası 2. Sezonu ile birlikte ekranlara geri dönmeyi planlayan dizinin 2. Sezon tanıtımı izleyicileri ile buluştu. İkinci sezonun yayınlanması ile birlikte izleyenleri heyecanlandırmayı ve merakla 2. Sezonun ilk bölümünü beklemeye başladılar.

Sen Çal Kapımı dizisi ilk bölümleri Cuma akşamları ekrana gelmekteydi fakat düşen izlenme oranları yüzünden Cumartesi gününe alınmıştı. 2. Sezon ise ilk bölümlerdeki gibi tekrar her hafta Cuma günü yeni bölümleri ile akşam saat 20. 00 da ekranlarda olacak.

Kerem Bürsin Aşk Heyecanından Cümle Kurmakta Zorlandı

Aşkını herkese itiraf eden Kerem Bürsin tatil dönüşü verdiği bir röportajda aşklarını hiçbir zaman gizlemediklerini arkadaşlık ile başlamış daha sonra ise aşka dönüştüğünü söyledi. Kerem Bürsin tatilin iyi geldiğini ve set ortamına hazır olduğunu söyledi. Muhabirlerden Hande Erçel ve ikisinin aşkları ile gelen soruları cevaplarken Kerem Bürsin heyecanlanarak cümle kurmakta zorlandı.