Seksenler Yeniden Başlıyor

Seksenler dizisi yeniden ekranlara dönüyor. Yapımcı Birol Güven’in Twitter’dan paylaştığı ve Çocuklar Duymasın’ın bu sene ara vereceği bilgisinin ardından efsane dizi Seksenler yeniden çekilmeye başlanacak.

Birol Güven,
“Bana en çok sorulan soru; Seksenler devam edecek mi? Evet devam edecek inşallah. Ama yeni hikayelerle ve muhteşem oyuncu kadromuzun yanına yeni oyuncu arkadaşlarımızın ilavesiyle. Çok yakında…” bu açıklamasının ardından diziseverler heyecanlanmıştı.

TRT1 ekranlarından ve 360 ekranlarından tekrarları sürekli yayınlanan ve izleyiciler tarafından bıkmadan uzanmadan izlenen dizi Seksenler 360 TV ekranlarında Ben bilirim isimli yarışma programı sonrası bazı saatlerde kaldırıldı.

Dizinin kanalının 360 TV olacağını düşünüyoruz. Yayınlanmaya başlayacağında muhtemelen yeni bölümleri de 360 TV’de yayınlanacak.

Çocuklar duymasından bazı transferler gerçekleşebilir. Mevcut oyuncu kadrosunda bazı kişiler şuan farklı dizilerde rol almakta. Fakat yapımcının açıklaması yepyeni bir hikaye diyor. Muhtemelen mevcut kadronunda çoğunluğu değişecek.

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir