Sefirin Kızında Müge gerçekleri öğreniyor

Sefirin Kızı dizisi pazartesi akşamlarını parsellemişti. Reytinglerin birincisi olmayı başaran, Çukur dizisini tahtından eden Sefirin Kızı, 17 Şubat Pazartesi akşamı 9.bölümü ile ekrandaki yerini aldı.

Nare, Müge’ye Akın hakkındaki gerçekleri anlattı. Ancak Müge, büyük aşk yaşadığını sandığı Akın’ın kötü birisi olduğu gerçeğine inanmak istemedi İşte bu durum da izleyicileri bir hayli üzdü. Müge gibi temiz kalpli bir karakter bundan sonra nasıl bir yönelim sergileyecek, izleyiciler için bu nokta merak konusu oldu.

Peki Sefirin Kızı dizisinin 9.bölümünde başka hangi gerçekler çıktı? İşte detaylar; Akın’a sırf Nare’yle ismi aynı cümlede geçtiği için ceza kesen Sadıcının, o pisliğin adını ablasıyla aynı cümlede geçirdiğini duyan Gediz deliye döndü . Hırsını Sancar’ı yumruklayarak çıkardı. Ancak Sancar ise Gediz’in yumruklarına karşılık vermedi, cezasına razı oldu. Ama köstebek olduğuna emin olduğu Müge’nin peşine düşmekten de geri kalmadı. Tabii ki Gediz’den gizleyerek peşine düştü.

Aynı anlarda Nare’de Gediz’den gizli Müge’nin peşinde, o da Müge’ye Akın’ın gerçek yüzünü göstermeye çalışmaktaydı. Farklı amaçlarla aynı hedefin peşine düşen Sancar’la Nare’nin yolları, aynı videoda kesişecek. Güven Bey’in telefonundaki bu videoda, Akın’ın Montenegro’da Nare’ye saldırdığı, Nare’nin de Akın’ı bıçakladığı güvenlik kamerası görüntüleri vardı.

Güven Bey bu videoyu Sancar’a izleterek bir kuşla iki taş vurmak niyetinde; Akın’ı mezara, Sancar’ı hapse göndermek.İçin Sefirin Kızında yavaş yavaş gerçekler ortaya çıkmaktadır.

Tavsiye edilen içerikler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir