Sefirin Kızı Neslihan Atagül Nihayet Ekran Karşısında Göründü! Hastalığı Yenen Ünlü Oyuncu Takipçilerine Gülücük Saçtı

Neslihan Atagül Doğulu, Sefirin Kızı dizisinde harika bir role imza atmıştı. Sefirin kızını oynayan oyuncu izleyenler tarafından çok seviliyordu. Dizide oynarken rahatsızlanan Neslihan Atagül, hastalığı sebebi ile diziyi bırakmak zorunda kalmıştı.

Ciddi bir bağırsak sorunu yaşayan ünlü oyuncu şu sıralar biraz daha iyi durumda görünüyor. Oyuncu doktorunun tavsiye etmesi sonucunda apar topar diziyi bırakmıştı. İzleyicileri çok üzen bu kararla dizi büyük bir hayran kitlesini de kaybetmişti. Fakat yeni oyuncu ile devam eden dizi tekrar yükseliş kazandı.

Oyuncunun Sağlığı Gün Geçtikçe Düzeliyor… İşte Hayranlarını Sevindiren Haber

Neslihan Atagül düzenli bir diyet listesine uyarak sağlığına dikkat ediyor. Özel bir liste hazırlanan diyette oyuncu harfi harfine uyuyor. Sağlığına kavuşan ve çok dikkat eden Neslihan Atagül’ün hayranları bu durumdan oldukça mutlu oldular.

Sağlığına bir süre daha dikkat etmesi beklenen oyuncu büyük bit titizlik gösteriyor. Bu zamanlarda eşinin yanında olmaya büyük özen gösteriyor. Kadir Doğulu’da eşine çok iyi bakarak iyi olmasına destek veriyor.

Neslihan Atagül Ne Zaman Çalışmaya Başlayacak?

Kısa sürede toparlayan oyuncunun gelecek olan projesi oldukça merak ediliyor. Ne zaman çalışmaya başlayacağı belli olmayan oyuncunun bir an önce ekranlara dönmesini isteyen hayranları sabırsızlıkla oyuncuyu bekliyor..

Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagül’den sonra giren Tuba Büyüküstün sevilerek izlendi. Diziye yakışan oyuncu projeyi büyük bir başarı ile sürdürdü. Öte yandan Neslihan Atagül’ün yeni projelerde ve çok güzel hikayelerde yer alması bekleniyor. Oyuncunun nasıl bir karakterle ekranlara döneceği büyük bir merakla bekleniyor.

Sevilen oyuncunun hayranları sosyal medyadan sık sık bu konuyu araştırıyor. Neslihan Atagül’ün kameralara mutlu görünmesi herkesi çok mutlu etti.