Sefirin Kızı İzleyicilerinin Gözü Yaşlı! Öyle Bir Final Yaşanacak ki! Dizi Tarihinde Görülmedik Bir Sahne

Ekranlara büyük bir ilgiyle giriş yapan sefirin kızı Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmasıyla büyük düşüş yaşadı. Nare’nin diziye veda etmesi reytingleri alt üst etti. Yapımcı şirket Tuğba Büyüküstün’le yola devam kararı almış olsa da dizi bu sezon final kararı aldı. Peki, Sefirin Kızı dizinde izleyenleri nasıl bir son bekliyor.

Başrollerini Engin Akyürek ve Tuğba Büyüküstün’ün oynadığı dizide nefesler kesildi. Final bölümü izleyenler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Final Bölümü İzleyenleri Yasa Boğacak

 

Star tv ekranlarında her hafta yayınlanan Sefirin Kızı dizinde final zamanı geldi. Sancar ve Mavi’nin aşkı burada sona eriyor. Tuğba Büyüküstün ve Engin Akyürek aşkı büyük ses getirdi. Sancar içinden çıkamadığı sorunlarından yine Mavi sayesinde kurtuluyor. Melek konusunda çok büyük çıkmaza giren Sancar’ın zor kararı Efeoğlu konağındaki herkesi başka bir hayata sürüklüyor.

Elvan ve Yahya beklenmedik şekilde tekrar birleşince hayatlarına bambaşka bir yön vermeye karar veriyor. Yahya sürpriziyle Elvan’ın gönlünü tekrardan kazanıyor. Kavruk ve Zehra’nın aşkı üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ederken birleşmeleri imkânsız görünüyor.

Mavi karnında ki bebeği ve Melek’i peşindeki psikopattan korumak için türlü yollara girer ve bu sırada doğumun başlamasıyla nefesler kesileceğe benziyor.

Çekimler Sona Erdi Vedalar Edildi

 

Sefirin kızı bu hafta son bölümüyle ekranlara veda edecek. Bodrumda ki çekimler bitti. Oyuncular diziye veda etti. Dizi severler son bölümün yayınlanacağını biliyorlar. Sosyal medyadan veda mesajları ve üzüntülerini dile getirdi.

Sefirin Kızı beklenilen ilgiyi ülkemizde tam anlamıyla göremese de yurt dışından diziyi sıkı takip eden bir izleyici kitlesine sahip. Engin Akyürek yurt dışından olumlu dönüşler olacağını dile getirmişti. Engin Akyürek’in yeni projeler de yer almasını hayranları dört gözle bekliyor.