Sefirin Kızı Final Yapıyor! İzleyiciler Çok Ağlayacak! Final Bölümü Çok Duygusal Olacak! İşte O Sahne

Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir beğeni ile takip edilen Sefirin Kızı dizisi için ekranlara veda zamanı geldi. Dizinin ekranlara vedası ise oldukça duygusal olacak. Yayınlandığı süre zaafında izleyicilere duygusal anlar yaşatan dizi, izleyicilere yine duygu seli yaşatarak ekranlara veda edecek. İşte detaylar…

Veda Vakti Geldi Çattı

Star TV ekranlarında 2 sezondur devam eden Sefirin Kızı dizisi için final zamanı geldi. Yayınladığı süre zaafında izleyenlere oldukça duygusal anlar yaşatan dizi, vedasını da oldukça duygusal bir şekilde yapacak. Dizinin hayranları ise diziye veda edecekleri için oldukça üzgün. Sancar ve Mavi karakterlerinin hikayesini anlatan dizinin final fragmanı yayınlandı. Nare ile başlayarak, Mavi ile devam eden dizinin vedadan önce ki son bölümleri Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek fanlarını oldukça mutlu etti.

İlk Yayınlandığı Zaman Büyük İlgi Görmüştü

Dizi ilk yayınlandığı zamanlarda çok sevilmiş ve büyük bir ilgi ile takip edilmişti. Ancak dizi Neslihan Atagül’ün ayrılması ile bambaşka bir noktaya doğruya gitmişti. Her ne kadar Neslihan Atagül’ün vedası izleyiciyi derinden sarsmış olsa da dizi yine de geniş bir hayran kitlesini etkilemeyi başardı.

Ekip Vedalaştı

Dizinin son bölümünün Bodrum’da çekimleri bir süre tamamlandı ve ekip birbirine veda ederek ayrıldı. Dizinin final bölümünün yayınlanması ile hikaye son bulacak. Sefirin Kızı dizisinin 52. Bölümü 11 Mayıs Salı günü yayınlanacak. Böylelikle dizinin yayın hayatı son bulacak. Salı günü son kez yayınlanacak olan dizinin hayranları ise Sancar ve Mavi’nin hikayesini son kez izleyecek olmaktan dolayı üzgün. Dizinin hayranları son kez yayınlanacak olan Sefirin Kızı’nın final fragmanını ise oldukça hüzünlü bir şekilde karşıladı.

Dizinin Final Yapacağı Belliydi

Dizinin final yapacağı hayranları tarafından uzun zaman önce hissedilen ve bilinen bir şeydi. Ancak son kez diziyi izleyeceklerini bilmek, dizinin hayranlarını üzmeye devam ediyor. Dizinin hayran kitlesi vedalarını ise duygusal bir şekilde sosyal medya üzerinden paylaştıkları mesajlarla yapıyor. Sefirin Kızı’nın son bölümü ise duygusal bir şekilde beklenmeye devam ediyor.