Sefirin Kızı Dizisi Oyuncusu Engin Akyürek’ten Dikkat Çeken Veda! Seyirciyi Çok Ağlatacak Duygu Yüklü Mesaj

Ekranlara ilk girdiği zamanlardan itibaren herkesin ilgisini çeken ve başarılı bir şekilde adını duyuran Sefirin Kızı dizisi, Star TV’de yayınlandı. Geçen yıl başlayan diziye bir süre ara verilmişti. Ara verilmesinin neden ise Covid-19 salgının yıkıcı etkisiydi. Sezon finalinin ardından, dizi ekranlarda yeniden gösterilmeye başladı.

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün paylaşmış olduğu dizi, konusu ile pek çok kişi tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyordu. Neslihan Atagül Nare karakterini, Engin Akyürek ise Sancar karakterini canlandırıyordu. Merakla takip edilen Sefirin Kızı dizisi yayınlanmaya devam ederken ilk günkü gibi izlenme başarısını devam ettiriyordu. Ancak, Neslihan Atagül’ün diziden ayrılmak durumunda kalması ile izleyiciler büyük bir şok yaşadı.

Neslihan Atagül’ün Diziden Ayrılma Nedeni

 

Geçirgen bağırsak sendromu problemi nedeniyle diziyi bırakan Neslihan Atagül, doktorların tavsiyesini dinledi. Neslihan Atagül’ün yokluğu üzerine başarılarında düşüş yaşanmaya başlayan dizi için yeni çözümler geliştirilmeye başlandı. Dizinin başarısını yeniden kazanması için Tuba Büyüküstün ile anlaşan dizi ekibi, Mavi karakteri ile diziye dahil olmasını sağladı.

Etkileyici bir aşk hikayesi olan Nare ile Sancar aşkından sonra Mavi ile Sancar aşkı ekranlara sunuldu. Ancak her şey çok hızlı yaşandığı için hikaye bir bütün oluşturamadı. Bunun üzerine final yapma kararı alan Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncusu Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün’e ilk başta yer vermek üzere ekipte bulunanlara teşekkür etti.

Veda Mesajında Bulunan Detaylar

 

Yaptığı sosyal medya paylaşımında oldukça özenli bir şekilde isimlere yer veren Engin Akyürek, Neslihan Atagül’e hiçbir şekilde değinmemesi ise kişilerin dikkatinden kaçmamıştır.

Konu hakkında pek çok kişinin yapmış olduğu yorumlarda ise Neslihan Atagül’ün veda paylaşımında adının geçmemesi, bilerek yapılan bir durum olarak belirtildi.