Sefirin Kızı Dizisi Hangi Kanalda

Türk dizileri gerek ülkemizde gerek ise dünya çapında özellikle bazı türleri sıklıkla tercih edilen türlerden olarak incelenebilir. İşte bu diziler arasında gireceği tahmin edilen isimlerden bir tanesi de Sefirin Kızı adlı dizidir. Bu dizi 2019-2020 sezonunda Türk televizyonlarında başlayacak olup merakla bekleyen hayranları ile buluşacaktır. Özellikle son dönemlerde pek çok televizyon kanalında pek çok dizinin final yapması ile birlikte kapı açılmış olup bu kapıdan içeriye giren isimlerden bir tanesi de işte bu Sefirin Kızı dizisidir. Bu dizi hakkında en önemli merak edilen konulardan bir tanesi de Sefirin Kızı dizisi hangi kanalda sorusu ile gelmektedir. Bunun haricinde konusu, karakterleri de tabi ki merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sefirin Kızı dizisi 2019-2020 sezonunda Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayacaktır.

Sefirin Kızı Dizisi Konusu

İşte asıl can alıcı soru ise Sefirin Kızı dizisi konusu ile baş göstermektedir. Bu dizinin konusu aslında tam olarak açıklanmasa da tahminler ve alınan spoiler seçenekleri ile anlatılabilir. Dizinin ismi de zaten aslında konu açısından biraz bilgi veriyor diyebilmek mümkündür. Aslında dizi tahminlere göre bizim ülkemize gelmiş olan bir diplomat kız ile Türk gencinin arasında geçen aşk hikayesini anlatacak diyebilmek mümkündür. Bu aşkın imkansız aşk olacağı da elde edilen tahminler arasında yer almaktadır.

Sefirin Kızı Dizisi Karakterleri

Önemli konulardan bir tanesi de oyuncular ve karakterleridir. Bir dizinin izlenmesindeki en büyük etkenlerden bir tanesi dizi konusu bir diğeri ise oyunculuk ve oyunculardır. Sefirin Kızı dizisi karakterleri için öncelikli olarak başrol araştırması yapıldığında dizinin başrollerinde Nare rolünde Neslihan Atagül’ün, Sancar rolünde ise Engin Akyürek’in oynayacağı alınan bilgiler arasındadır. Kadrosu henüz tam olarak netleşmeyen Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncuları bu şekildedir. Özellikle bu diziyi bekleyen kişiler tarafından Sen Anlat Karadeniz’de de oynayan İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin bu dizide rol alması oldukça yoğun bir şekilde istenmektedir. Zaten dizi Sen Anlat Karadeniz dizisinin senaryosunun sahibi olan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem tarafından yazılmıştır.

Sefirin Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor

En can alıcı noktalardan bir tanesi ise bu dizinin nerede çekildiği konusudur. Sefirin Kızı dizisi nerede çekiliyor diye bakıldığında Muğla ili gösterilebilir. Muğla’nın Köyceğiz, Marmaris, Ortaca gibi bölgeleri bilindiği üzere diziler için merkez haline gelmiş yerlerdir. Bu dizi de Muğla’da çekilecek ve İstanbul’a alınıp alınmayacağı hakkında da henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Tavsiye edilen içerikler

7 Yorum

  1. engin akyürek neslihan dogulu harikasınız hatta muhteşemsiniz..dizi harika on numara beş yıldız son zamanlarda izledigim en iyi dizi.müziklerinde çok güzel ama ilk bölümde verilen efem parcasıni gene kullansalar.oyuncularda süper ilk kez bir dizi için gün sayıyor ve heyecanlanıyorum.

  2. dizi kesinlikle mükemmel bir dizi. neslihan atagül her filmini çok beğenerek izlerim.çok fazla dizi olduğu için herkesin kafası karışmış. ben bayıldım dizi gününü heyecanla bekliyorum diyebilirm.sadece ben neslihanla gedizi daha çok yakıştırdım.gedizzz harikasın.okadar tatlıki bu dizide hayran oldum diyebilirm.çok sempatik.bence neslihanla harika bir çift olurlar filmde.filmin bitmesini kesinlikle istemem.ayrıca çevremde okadar çok izleyeni varki.

  3. Merhabalar diziyi büyük bir keyifle izliyoruz fakat gününü değiştirseniz mesela salı gününe alınsa daha iyi olur çünkü kanal D de zalim İstanbul var onu seyrettiğimiz için sefirin kızına bakamıyoruz

  4. gecen haftaki bölümü süperdi ya Ama Gediz için çok üzüldüm ablasıyla akının arasında ilişki olduğunu öğrendi yıkıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir