Savaşçı Dizisinin Yeni Gözdesi Erkan Meriç Adını Sen Koy’da Ömer Olarak Ünlenmişti

Popüler bir dizi olan Adını Sen Koy dizisinde ünlenen Erkan Meriç dizideki Ömer karakteri ile çok sevilmişti. Karakter herkes tarafından çok sevilmiş ve adından söz ettirmişti.

Diziden ayrıldıktan sonra uzun süre ekranlarda görünmeyen Erkan Meriç, savaşçı dizisiyle ekranlara bomba gibi geri döndü. Savaşçı dizisi ekibine dahil olmasıyla da oldukça sevilen oyuncu dizide fırtınalar estiriyor. Beğenilen dizide yeni bölümler iple çekiliyor.

Erkan Meriç Dizi İle İlgili Röportaj Verdi

 

Erkan Meriç dizide Astsubay Bektaş Subaşı karakterini canlandırıyor. Karakter oldukça sağlam ve oyuncu projeden ve karakterden oldukça memnun olduğunu belirtti. Canlandırdığı karaktere oldukça bağlı olan oyuncu rolüne kendini iyice yansıtmış. Kamera arkası programına katılan Erkan Meriç dizi ile ilgili önemli detaylar verdi. Dizi hakkındaki düşüncelerine yer veren oyuncu açıklama yaptı. İşte röportajın detayları…

Oyuncu dizi hakkında,”Çok beğenilen bir iş ve yepyeni karakterler diziye dahil oldu. Dizideki oyuncuların hepsi çok tecrübeli ve karakterlerin hepsi oldukça iyi ekibe biz de dahil olduk. Çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Oyuncunun Oynadığı Karakter Çok Beğenildi

 

Keskin bir nişancıyı oynayan oyuncu sessiz, sakin bir karakteri oynadığını anlattı. Dizide keskin bir nişancıyı oynadığı için silahlarla da iç içe olan Meriç karakterle alakalı ise,” silahlar ile alakalı her bilgiye sahip. Bu konuda çok tecrübeli ve bilgisi var ” şeklinde konuştu.

Oldukça sevilen savaşçı dizisinde bu hafta neler olacak.. Yepyeni bölümüyle ekranlarda olacak olan dizi merakla bekleniyor. Erkan Meriç’in de katılması ile gündemde olan dizi solukları keseceğe benziyor. Fragmanı yayınlanan dizi bu hafta da oldukça sevileceğe benziyor. Dizinin hayranları yeni bölümleri merakla bekliyor.