Savaşçı Dizisinde Tamer Karadağlı’nın Ayrılığı Büyük Hayal Kırıklığına Uğrattı! Ayrılığının Perde Arkası Ordaya Çıktı! Neler Oluyor?

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Savaşçı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor.Savaşçı dizisinden kısa bir süre önce Tamer Karadağlı resmen ayrılmıştı. Diziyle ilgili sorunlar yaşadığı düşünülse bile perde arkasındaki gerçek resmen aralandı. Dizide sadece 6 bölümlük bir anlaşması olan Albay Oktay Göktürk, diziden ayrıldığı sosyal medya hesabından resmen duyurmuştu.

Savaşçı Dizisinde Acı Ayrılık!

Fox TV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Savaşçı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıylda devam ediyor. Tamer Karadağlı’nın vedası ise hiç beklenmedik bir şekilde olduğu için dizi sevenlerini derinden üzmüştü. Sosyal medya hesabı üzerinden Kılıç Timi’yle fotoğraf çekilerek bir paylaşım yapan Karadağlı; “Hoşça kalın kardeşlerim. Sizinle birlikte olmak çok keyifliydi. Kendinize iyi bakın Kılıç!” notunu düşerek veda etmişti.

Ani bir veda yapan Tamer Karadağlı’nın sevenleri ise bunu beklenmedik olay karşısında ne diyeceğini bilememişti. Vedasının arkasında ise sadece sözleşme değil aynı zamanda farklı etkenlerinde olduğu resmen ortaya çıktı. Peki, Tamer Karadağlı neden Savaşçı dizisine veda etti?

Yeni Projeler Yolda!

Savaşçı dizisine geçtiğimiz hafta veda eden Tamer Karadağlı’nın yeni projesi ise resmen ortaya çıktı. Netflix dizisi için kolları sıvayan Tamer Karadağlı’nın Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturduğu Andropoz adındaki 6 bölüm sürecek dizide yer aldığı konuşulmaya başlandı. Tüm bunların hemen yanında ise başarılı oyuncunun Marmaris’te olduğu da iddialar arasında yerini aldı.

Tamer Karadağlı Neden Ayrıldı?

Savaşçı dizisinde intikamını aldıktan sonra ekranlara veda eden başarılı ismin Savaşçı dizisinde Kılıç Timi’ne girmesini isteyen hayranları ise duydukları haber karşısında yıkıldı. Diziye yeniden döneceği henüz belli olmayan Tamer Karadağlı diziden Orta Asya’ya gideceğim diyerek çıkış yaptı. İlerleyen bölümlerde ise yeniden Savaşçı dizisinde olacağı yönünde iddialarsa gündem bomba gibi düştü. Çocuklar Duymasın isimli dizide uzun yıllar boyunca Haluk karakterine hayat veren Tamer Karadağlı’nın Savaşçı dizisindeki Albay Oktay Göktürk’le birlikte izleyenlere büyük bir şok yaşatmıştı. Savaşçı dizisiyle alakalı sık sık paylaşım yapan Tamer Karadağlu’nın yeni projesi hakkında bir açıklama yapmaması ise dikkatlerden kaçmadı.