Sassy, Go Go 2015 Yapımı Kore Dizisi IMDB 7,6

Sassy, Go Go 2015 yılında 12 bölüm yayınlanan Güney Kore dizisidir. Romantik Komedi ve Dram kategorilerinde yer alan dizinin orjinal adı Balchikhage Gogo’dur. Bu gençlik dizisi, Kore’de bir lisede amigo takımında yer alan gençlerin hayatlarını anlatır.

2015 yılında Korenin KBS2 kanalında yayınlanan Sassy, Go Go dizisinin konusu, Onlar zeki ve varlıklı ödüllendiren ve daha az entelektüel yetenekli tepeden bakıyor bir  akademik bir ortamda hayatta kalmak için bir girişim içinde olan Seul elit Sevit Lisesi’nde , Sassy Go Go beş öğrenci hayatlarını anlatıyor . Kang Yeon – doo ( Jung Eun – ji) serseri sokak dans kulübü Real King lideridir ve bazı sorunlar yüzünden dağılan grubu bir araya getirmek için uğraşır. Kim Yeol ( Lee Won – Keun ) Baek Ho, öğrencilerin en zeki 5 kişiden oluşan elit bir kulüp başkan yardımcısıdır. iki kulüp birleşti ve bir amigoluk kadrosu oluşturmak zorunda , hem de kulüpleri yararına aralarındaki farklılıkları bir kenara koymak zorunda kalıyorlar .

Başrollerinde Hak-Yeon Cha, Soo-bin Chae, Eun-ji Jung gibi isimler yer alan yapımın yönetmen koltuğunda Lee Eun-Jin bulunmaktadır. İlginç hikayenin senaristi ise Yoon Soo Jung’dur. Dizinin orjinal dili Korecedir ve Türkçe altyazılı izlenebilir. Bütün bölümleri Güney Kore’de çekilmiştir.

Dizinin Fragmanı:

İlgili Bağlantılar: Sassy Go Go Imdb

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir