Sadakatsiz Dizisine Transfer Herkesi Şaşırttı! Ünlü İsim Kadroya Dahil Oldu

Her Çarşamba günü Kanal D ekranlarında sevenleri ile bulaşan Sadakatsiz dizisi gününün en fenomen dizisi olarak reytinglerde kendini belli ediyor. Sonra zamanlarda Sadakatsiz dizisinde birkaç oyuncunun koronavirüse yakalanması sebebi ile bir hafta dizi ekranlara gelmemişti. Yeni bölümde de koronavirüs sebebi ile tedavi gören Burak Sergen diziye katılamadı.

Dizi ekibi ise diziye yeni bir isim arayışı içerisine girdi. Bu isim ise Bennu Yıldırımlar oldu. Dizi de senaryo değişikliğine gidilmesi ile  Bennu Yıldırımlar’ın gelmesi ile dizinin seyri değişecek. Bennu Yıldırımın ise dizide hangi karakteri canlandıracağı ve senaryoda nasıl bir yer alacağı henüz bilinmiyor.

Sadakatsiz Dizisi Konusu Nedir?

Sadakatsiz dizisi BBC kanalında yayınlanan Doctor Foster dizisinden uyarlama olarak ekrana geldi. Başrolünde yetenekli oyuncu Cansu Dere, güzel oyuncu Melis Sezen Derin karakteri ile ve Caner Cindoruk Volkan karakteri ile yer alıyor. Cansu Dere, Asya karakteri ile aldatılan bir kadının hikayesini anlatıyor. Oğlundan vazgeçmemek için farklı planlar yapan Asya dizide en güçlü karakter olduğunu gözler önüne seriyor.

Sadakatsiz Dizisinin Kadrosuna Katılan Bennu Yıldırımlar Kimdir?

Bennu Yıldırımlar, 22 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğdu. Birçok dizide filmde rol alan ünlü oyuncu en son Exxen platformunda yayınlanacak Olağan Şüpheliler’de yer alıyor. Televizyon dünyasına ise Sadakatsiz dizi ile dönecek.

Sadakatsiz Dizisinin Yayınlanan Son Bölümünde Neler Oldu?

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Derin kaçırma süsü vererek suçu Asya ve Volkan’ın üzerine atmaya çalışmıştı. Fakat dizi de Asya’nın hastası tarafından gerçekten kaçırılmıştı. Daha sonra kurtarılsa da suçu yeniden Asya’nın üzerine yıkacak şekilde ifade verdi. Dizi de işler karışırken Derin’in annesi olayı bitirmesini söyledi. Fakat Derin, Volkan’dan boşanmamakta ve Asya’yı ilişkilerinden çıkarmakta kararlı.