Sadakatsiz Dizisinde Volkan Yeri Göğü Titretti! Asya’yı Karşısına Aldı, Her Şey Selçuk’a Patladı! Yurt Dışında Bile Gündem Oldu!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi her Çarşamba günü ekranlara gelen Sadakatsiz dizisinde Caner Cindoruk’un hayat verdiği Volkan Arslan karakterinin yaptığı konuşma çok büyük yankı uyandırdı. Sadakatsiz Volkan, yaptığı konuşmayla birlikte Asya’yı kıpkırmızı ederken, yurt dışında dahi gündem oldu.

Sadakatsiz’de Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan Sadakatsiz dizisi Başarılı ve oldukça etkili senaryosuyla birlikte dikkatleri üzerine çeken ve her Çarşamba düzenli olarak saatler 20:00’yi gösterdiğinde Kanal D ekranlarında yayında olan Sadakatsiz dizisi; 29. yeni bölümünde Volkan’ın yaptıkları yurt dışında dahi gündem oldu. Asya’yı karşısına aldı ama konuşma yapamadı, Selçuk’la konuştu…

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı Sadakatsiz dizisinde Volkan’ın Asya’ya yaptığı veda konuşması, çok büyük yankı uyandırdı. Dizinin dün ekranlara gelen bölümünde; Selçuk’un yaptığı yardımlarla birlikte Didem’e giden Asya, Derin’in planını ortaya çıkardı. Melih’i de çağırarak Derin’e tehditler savuran Asya, Volkan’ın boşanmaktan vazgeçmesiyle birlikte oldukça sert bir şekilde şaşırdı.

Derin’in Düşük Yaptığı Ortaya Çıkacak Mı?

Derin’in kaybıyla suçlanmakta olan, hem işini hem de dernekteki görevini kaybeden Asya ise kendisine tekrardan çağrılmalarını reddetti. Kendisine bir muayenehane açacağını ifade eden Asya’nın yardımına Cavidan koştu. Ona uygun bir yeri olduğunu belirten Cavidan’ın hikayesi de böylece net bir şekilde ortaya çıktı. Kocasının genç bir kadınla aşk yaşayarak kendisini terk ettiğini ileten Cavidan, burayı da oğlu ve onun doktor olan eşi için hazır tuttuğunu ama gelmediklerini dile getirdi. Asya’nın kendisine kızdığı düşüncesi içerisinde olan Volkan; onun peşinden giderken, Derin de hapse girmeme amacıyla Melih’i ikna etmek için uğraştı. Gönül ve Volkan’ın yardımlarıyla bunu başaran Derin, düşük yaptığının ortaya çıkmaması için büyük bir çaba göstermeye başladı.

Volkan Milyonların Gözünü Doldurdu!

Tam bu esnada Haluk Güçlü’ye açtığı babalık davasını kazanan Selçuk, miras davası açacağını Nil’e iletmeye geldi. Ona yardım etmeye çalışan Nil’i kırınca olanlar oldu. Morali yerle bir olan Nil, iş çıkışı Pelin ile birlikte buluşmaya gitti. O esnada Pelin’in kuzeniyle tanıştı ve bu arkadaşlık Selçuk’u son derece kıskandırdı. Muayenehane için Turgay’dan yardım talep eden Asya da; evinde onunla dekorasyon için konuşurken Volkan bir kez daha oraya geldi. Asya ise Volkan’ı reddederek konuşmak istemediğini söyledi. Orayı terk eden Volkan da Selçuk’la dertleşmek için ayrıldı. Deniz kenarında dertleşen ikiliden Selçuk, Volkan’a Asya’ya kendi haline bırakması ve durması gerektiğini söyledi. Yaşananları kabullenen Volkan ise gece tekrar Asya’ya gitti. Son kez geldiğini söyleyen Volkan içini döktü. Asya’nın hep mesafeli olduğunu ve bir dönem sürekli aynı rutinde yaşadıklarından sıkıldıklarını söyleyen Volkan, karısının kendisine bir koza ördüğünü, boşandıkları zaman o kozanın kendisi olduğunu ve bunu sonsuza kadar kaybettiğini dile getirdi. Volkan’ın pişmanlığı ve dolan gözleri izleyenleri de bir hayli etkiledi. Sosyal medyada Volkan ile ilgili birçok tweet atıldı.