Sadakatsiz Dizisinde Seyirci Volkan’a Üzüldü! Yaptıkları Kalp Kırsa da Yaşananlar Seyirciyi Çok Üzdü

Kanal D’nin yapımlarından biri olan Sadakatsiz’de dün akşam bir farklılık yaşandı. Sezonda en iyi dizilerin yer aldığı listede yerini alan Sadakatsiz dizisi seyirci tarafından büyük ilgi gördü. 29. Bölümü yayınlanan dizide son olaylar izleyicinin de fikrini değiştirdi.

Duygusal sahneleri de yer veren Sadakatsiz dizisinde Volkan’ın hali izleyiciyi üzdü. Asya’ya karşı pişmanlığını dile getirerek bir veda konuşması yapan Volkan’ın sözleri izleyicide büyük üzüntü yarattı.  Oldukça kararlı görünen Volkan’ın üzgün halleri seyircide etki bıraktı.

Volkan Sevilmeye Mi Başladı

 

Kötü karakter olarak hafızalara kazınan Volkan karakteri ilk bölümden beri sevilmemişti. Fakat bu son sahne ile izleyicileri yumuşatan Volkan gelecek bölümlerde izleyicinin gönlünü kazanacağa benziyor

Dizinin yayınlanmasının ardından sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. Bir izleyici yaptığı yorumda; ” Volkan’a çok üzüldüm. Ağlattı bizi resmen. Volkan bence çok pişman oldu. Asya’da çok haklı fakat Volkan’a gerçekten üzüldüm” diye paylaşım yaptı.

Bir diğer izleyicisi ;”Günün birinde Volkan’a üzüleceğimi düşünmezdim” dedi.  Bir başka izleyici ise;” Ben neden Volkan gibi bir karaktere üzüldüm. Anlam veremiyorum” dedi.

İzleyicilerin yaptığı tüm bu yorumlar, son bölümde Volkan’ın gerçekten izleyicinin kalbinde taht kurmaya başladığı anlaşıldı. Dizide dengeler değişiyor. Artık Volkan’a sevilen bir karakter olma yolunda ilerliyor. Gelecek bölümlerde dengelerin nasıl olacağı ise dizi yayınladığında ortaya çıkacak.

Son Bölüm İzleyicide Derin Etki Bıraktı

 

Başrollerinin Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı dizide sezon finali yaklaşıyor. Tüm dengeleri değiştiren son bölümde Volkan oldukça pişman olarak izleyici karşısına çıktı.

Son sahnede Asya karakterinin kapısını çalan gizemli kişi dizide heyecan yarattı. Selçuk’la konuştuktan sonra Asya’dan uzaklaşmaya karar veren Volkan’ın konuşması diziye damgasını vurdu.