Sadakatsiz Dizisinde Önemli Bir Gelişme Daha Ortaya Çıktı! Milyonların Gözünden Kaçtı, Aslına Çok Önemliymiş! Sosyal Medya Çalkalandı!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelmeyi başaran fenomen dizi her geçen gün ününe ün katmaya devam ediyor. Ekranların sevilen dizisinde arka planda yaşanan olaylar çok geç fark edilse de; bu sefer yaşanan gelişme milyonları şoke etti. Sadakatsiz dizisinde geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan senaryo açığı üzerine gündemin ana konusu olmayı başarmıştı. Şimdi ise kimsenin fark edemediği o olay üzerinde gündeme geldi.

O Fotoğraf Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Sadakatsiz dizisinde ise en ilgi çekici karakterlerden birisi olmayı başaran Derin karakteriyle ilgili ortaya çıkan gerçek milyonları şaşkına uğrattı. Başarılı ve güzel oyuncu derin karakteri konuşması davranışları ve tavırları neticesinde milyonlarca kişi tarafından sevilirken o detaya kimsenin dikkat etmediği ortaya çıktı. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi daha birçok başarılı oyuncunun yer aldığı fenomen dizisi muhteşem kadrosunun yanı sıra milyonların merakla izlediği ana konusu reyting sıralamalarında baş göstermeye devam ediyor.

Sadakatsiz dizisinde; Derin’le ilgili o gerçek herkesi şaşkına çevirdi. Bugüne kadar gündeme gelmeyen ve fark edilmeyen Derin’in elleri ve kolları resmen şaşkına çevirdi. Melis Sezen’in hayat verdiği Derin karakteri iyice takıntılı bir hale geldi ve o bakımlı halinden hiçbir eser kalmadı. Derin’in kızının başında olduğu sahnede elleri şaşkınlık yarattı. Melis Sezen’in ellerinin kırmızı olması herkesi oldukça korkuttu. Sosyal medyada söz konusu olayın gündem olması beklenirken, herhangi bir şekilde cevap gelmedi! İşte o fotoğraf…

Derin’in Sağlık Durumu!

Derin’in ellerinin kırmızılığının dizi sebepli mi, yoksa gerçek hayatta mı olduğu bilinmiyor. Durumu fark eden sadece birkaç kişi bulunuyor. Derin’in ellerine ne olduğunun dizide herhangi bir şekilde cevabı verilmezken, gerçek hayatta herhangi bir alerjisi olabileceği düşünüldü. Sadakatsiz’in sevilen oyuncusunun herhangi bir bilinen sağlık sorunu da olmadığından dolayı, bunun alerji olup olmadığı da şüpheli. Dizide farklı bir senaryo yaşanıp yaşanmayacağı ise bilinmiyor.

Sosyal Medyadan Büyük Tepki!

Eğer gelecek günlerde söz konusu el olayına dair bir sahne verilmezse, Derin’in yani Melis Sezen’in gerçek hayatında bir sağlık sorunu olduğu öğrenilecek. Bunun beklenmeden şimdiden bilgilendirmesinin yapılması gerekiyor. Derin’in elleri neden kırmızı? Sadakatsiz dizisinin en dikkat çeken karakterlerinden olan Derin’le ilgili ortaya çıkan o gerçek herkesi şaşkına çevirdi. Derin karakterinin konuşması, davranışları ve hareketleri çok sayıda kişi tarafından sevilirken; o detaya kimse dikkat etmedi! İşte o detay ve asıl sebebi…