Sadakatsiz Dizisinde Bennu Yıldırımlar Fırtınası! Büyük Transfer Ses Getirecek

Kanal D’nin sevilen yapımı Sadakatsiz dizisinde sular durulmuyor. Her bölümde farklı bir olaya imza atan dizi izleyiciden tam not aldı. Yeni bölümde izleyici bir şok karşıladı. Bennu Yıldırımlar’ın kadroya dahil olması seyirciyi heyecanlandırdı. Son sahnede Asya’nın evine giden Bennu Yıldırım’ların hangi rolde diziye dahil olduğu bilinmiyor. Fakat Bennu Yıldırım’ların Asya’nın geçmişinden biri olduğu seziliyor.

Büyük bir olasılıkla Bennu Yıldırımlar Asya karakterinin Babasının metresi rolünde karşımıza çıkacak. İzleyicinin tahminleri bu yönde şekillendi.

Büyük Tesadüf Ekrana Kilitledi

 

Asya’nın babası ona sevdiği kadının ismini vererek Asya’nın hayatını baştan etkilediği görülüyor. Kadın dizisindeki bir sahneyi andıran bu sahne oldukça konuşuldu.

Bennu Yıldırımlar, Kadın dizisinde Bahar rolünün annesini oynuyordu. Kocası kendini aldatan Hatice daha sonrasında kızının ismimin o kadın olduğunu öğrenerek büyük şok yaşamıştı.

Kahrolan Hatice bu olayı hazmetmekte çok zorlanmış sahneler izleyiciyi çok etkilemişti.

İki Dizi Arasındaki Benzerlik Gülümsetti

 

Sadakatsiz dizisinde de aynı olayın gerçekleşmesi ve Bennu Yıldırım’ların bu kez metres rolünde olması büyük tesadüf oldu. Bu tesadüfü eş geçmeyen izleyici sosyal medyada da bunu tartıştı. İzleyenleri gülümseten bu olay diziye daha da heyecan katmış gibi görünüyor. İzleyicinin gözünden kaçmayan detayla oldukça ilgi gören sahnenin devamı merak ediliyor. Asya tüm zorluklarla başa çıkmaya çalışırken bu konu hakkında ne yapacak?

Sadakatsiz dizisi reytinglerde oldukça yüksek ilerliyor. Hikayesi ve oyuncularıyla sevilen dizi her geçen gün daha da izlenerek reyting rekorları kırıyor. Volkan’ın son bölümde pişman olması özellikle kadın izleyicilerin hoşuna gitti. Yaptığı kötülüklerin ardından Asya’sız bir hayat düşünemeyen Volkan bocalıyor. Derin’den kurtulmak isteyen Volkan bunu onu kırmadan yapmayı deneyecek. Eski hatalarını tekrar etmek istemeyen Volkan bu kez çok kararlı ve istikrarlı ilerliyor.