Sadakatsiz Dizisinde Asya’nın Gerçek Hikayesi Ortaya Çıktı! Tir Tir Titreten Hikaye Milyonların Nefesini Kesti! Meğer Perde Arkasında…

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Dizi de yer alan Asya karakterinin gerçek hikayesi gün yüzüne çıkmasıyla milyonları tir tir titretti. Geçtiğimi gün ekranlara gelen yeni bölümünde yaşananlar ise izleyicileri adeta şaşkına uğrattı. Asya karakterini canlandıran Cansu Dere oyunculuk performansını bir kez daha konuşturdu. Sosyal medyaya büyük yankı uyandıran bu gerçek etkileşim üzerine etkileşim aldı.

İkinci Asya Sadakatsiz Dizisinde!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Sadakatsiz dizisi yayın hayatına tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatına başarılı bir şekilde giriş yapan diziler arasında yer alan Sadakatsiz dizisi ana konusunun yanı sıra büyük ve başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Sadakatsiz dizisi yayınlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekiyor. Yasak bir aşk üzerine yazılan ihanetin her detayı izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarırken dizi seyircilerinden sır gibi saklanan Asya karakterinin ailesine ne olduğu ise ortaya çıktı.

Yayın hayatına ilk girdiğin günden itibaren dizi izleyicisine hitap etmeyi başaran bir dizi olarak haftalık yayınlanan reyting tablosuna bakıldığında ilk sıralarda yerini alıyor. Sadakatsiz dizisine Bennu Yıldırımer, Asya karakteri olarak dahil olmuştu. Dizinin ikinci Asya’sı ise Asya’nın evine giderek tüm bilinmezlikleri açıklamak ister. Asya’nın gerçekleri anlatan ikinci Asya ise milyonları şoke etmişti.

Sadakatsiz dizisinde Skandal Olay!

Diziye dahil olan ikinci Asya, “Ben sana kendimi affettirmek istiyorum. Belki de annen ve babanın ölümünden bile beni sorumlu tutuyorsun ama gerçek öyle değil. Biz babanla nişanlıydık. Hatta çok mutluyduk. Ta ki bu mutluluk baban beni aldatana kadardı. Annenle beni aldatmıştı. Annen sana hamileydi. Ben senin varlığını öğrendiğim an babandan vazgeçtim” ifadelerini kullandı. Bu açıklama üzerine şok üzerine şok yaşamaya devam eden Asya ne yapacağını bilemedi.

Asya’nın Geçmişi Ortaya Çıktı!

İkinci Asya sözlerine “Biliyorum bunlar çok ağır. Baban sen doğduktan sonrada sık sık bana geldi. Mutlu olmadığını dile getirdi. Bende aşıktım babana. Öyle ama mutsuzdu baban. Bu mutsuzluk sizin içinize işlemişti. Annen sürekli olarak seninle babanı tehdit ediyordu. Seni alıp yurt dışına gideceğini söylerdi.” ifadesine yer verdi. Asya ise daha fazla dayanamadı… Asya ise “Bunları neden anlatmayı istediniz?” sorusunu dile getirdi. “Ben vicdanımın acısını dindirmek istiyorum. Nefes almak istiyorum. Beni ancak sen affedebilirsin” dedi. Asya ise “Ben şuan çok şey söylemek istiyorum ama bütün bunlar bana çok fazla geldi. Gider misiniz lütfen?” sözlerini dile getirdi. Asya’nın da gerçek hikayesi ortaya çıkmış oldu. Sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?