Rang Rasiya (Sensiz Olmaz)

Rang Rasiya, 2013 yılında Hindistan televizyonlarında gösterilmeye başlayan bir aşk dizisidir. Türkiye’de de Kanal 7 ekranlarında gösterime giren dizi toplam 48 bölümden oluşmaktadır. Son derece ünlü oyuncuları bir araya getiren dizinin çarpıcı olay örgüsü ve şaşırtıcı anlatı yapısı izleyici de memnun etmeyi başarmaktadır.

Bilhassa ülkemizden milyonlarca izleyici çeken ve sadece Hindistan’da değil, bütün dünyada tanınan bir dizi olmayı başaran Rang Rasiya, tutkulu bir aşk hikayesi arayan kişiler için son derece uygundur.

Türkiye’de kanallarda “Sensiz Olmaz” ismiyle yayınlanmaya başlayan çok ünlü oyunculardan kurulu bir kadrosu bulunmaktadır. Hindistan’ın en önemli isimlerinin yer aldığı dizi ayrıca yan rol kadrosuyla da izleyicilerden olumlu not almayı başarmaktadır. Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, Ananya Khare ve Sanjiv Jotangia’nın oynadığı yapımın yönetmen koltuğunda ise Hindistan’ın yetenekli çocuğu Sidharth Sengupta oturmaktadır.

Dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesi yakalamayı başaran dizide Parvati (Sanaya Irani) isimli genç ve güzel köylü kızı ile yetenekli subay Rudra (Ashihs Sharma) arasında yaşanan şehvetli aşk anlatılmaktadır.

Çocuk yaşlarda annesinin terk etmesi ile psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan ve işini son derece yapan Rudra, bir gün otobüs yolculuğunda Parvati ile tanışır. Parvati, sevgiyi içinde hisseden ve aşkı arayan bir karakter olarak önümüze çıkarken, bu yakışıklı subay Rudra’yı elde etmek için her şeyi yapacaktır.

Hindistan’da toplam 48 bölüm olarak yayınlanan ve harika bir final ile izleyicilerine uzun yıllar unutulmayacak bir anı olarak kalan Rang Rasiya (Sensiz Olmaz) izle seçeneği ile karşınızda. Siz de bu diziyi takip edebilir, 48 bölümlük büyük aşk masalına dahil olabilirsiniz. Tüm izleyicilere iyi seyirler dizleriz.

IMDB 7,2 Drama Dizisi

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir