Punar Vivaah Hint Dizisi 2013

Hindistan’ın en etkileyici dizilerinden birisi olan ve tam 325 bölüm boyunca ekranlarda kalan Punar Vivaah, Türkiye’de de büyük bir seyirci kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hindistan’ın en yakışıklı ve en güzel oyuncularını kadrosunda bulunduran dizi, hikaye anlatımı ve müthiş olay örgüsü ile seyircilerde derin izler bırakmıştır.

2012 ile 2013 yılları arasında yayınlanan Punar Vivaah dizisine başrolleri Gurmeet Choudhary ve Kratika Sengar paylaşmaktadır. Bu ikilinin aşkını konu edinen dizinin ayrıca senaryosu da oldukça güçlüdür.

Dizide başlarından evlilik geçen ancak belirli sebeplerden dolayı evlilikleri biten iki kişinin aşkı konu edilmektedir. Arti, çocukluğu çok zorlu geçmesine rağmen sevdiği adamla evlenen, ancak hamileyken kocası tarafından terk edilen güzel bir kızdır. Yash ise güzeller güzeli eşini trafik kazasında kaybetmiş ve iki çocuğuna bakmak zorunda kalan genç bir erkektir. Dizi, bu iki kişinin tanışmasını ve aralarında geçecek aşk hikayesini çok daha çarpıcı bir şekilde yansıtmaktadır.

Türkiye’de ikinci bahar olarak adlandırılan dönemde tanışan ve aralarında artık durdurulamayacak bir aşk başlayan bu ikilinin keyifli hikayeleri seyirciyi derinden etkilemektedir. Özellikle ülkemizde de sevilen ve beğenilen dizilerden birisi olmayı başaran yapım, başarılı oyuncu kadrosu ile öne çıkmaktadır. Mini dizi olarak adlandırılan ve yarım saatlik bölümler olarak yayınlanan Punar Vivaah, dram ve aşkı aranlar için eşsiz bir eser niteliğindedir.

Hindistan’ın kültürel yapısını merak eden ve özellikle Hintlilerin aşk hayatını en güzel şekilde ele alan dizi, 325 bölüm süresince izleyicilerine keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşatmaktadır. Siz de Punar Vivaah izle işleminizi yaparak bu keyifli dakikalara ortak olabilir, Arti ve Yash arasında geçen aşkı en güzel şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

IMDB 4,9

Tavsiye edilen içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir