Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Dizi severlerin çok hoşuna gidecek bir haberimiz var. Bir zamanlar ekranların tozunu attıran çok sevilen ve çok izlenen Prison Break dizisi bu yıl Mart ayı itibari ile yayınlanacağı ve 9 bölüm süreceği belirtilen 6. sezon Fox Crime ekranlarında Türkiye’de yayınlanacak.

Dizinin yardımcı oyuncusu Miller, Prison Break’in geri döneceği üzerine bir takım sinyaller vermişti fakat henüz kast hakkında detaylı bilgi malesef yok. Hayranları hayal kırıklığına uğratmayacak sürprizlerin olacağı yine söylenenler arasında yer alıyor.

Dizinin bölümleri ve senaryosunun tamamlandığı fakat oyuncular hakkında netleşmediği için yayınlanma süresinin uzadığını ekleyen yapımcılar, dizinin senaryosu kaldığı yerden yani yayınlanan son bölümden devam edileceğini de ekledi.

Dizide görmeyi umduğumuz karakterler ve oyuncular ise; Wentworth Miller (Michael Scofield) • Dominic Purcell (Lincoln Burrows) • Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi-Scofield) • Rockmond Dunbar (C Notu) • Robert Knepper (T-Bag) • Amaury Nolasco (Sucre) • İnbar Lavi (Sheba)

Tavsiye edilen içerikler

5 Yorum

  1. hayatımda izlediğim en güzel dizi diyebilirim.. dizi bitince insan boşluğa düşüyor resmen..

  2. bir an bile aksiyonun durmadığı, zekice kurgulanmış, ayakta alkışlamalık efsane dizi.. sıkılmadan izlenilir.
    10

  3. eğer izlememiş olan varsa durmasın gitsin izlesin hayatım boyunca 3456 tane dizi-film izledim şüphesiz en MÜKEMMELİYDİ.

  4. Bu dizi muhteşem çok sürükleyici insan bi kere izlemeye başladıktan sonra bırakamiyor bayıldım cok güzel kurgulamışlar

  5. Hayatımda izlediğim en güzel yapımdır. Muhteşem bir konu, mükemmel oyunculuk ve hayran kalınacak bir zeka. İzlediğimden beri hiçbir dizi keyif vermez oldu çünkü, artık her dizinin benim gözümde bir kıyas noktası var o da Prison Break.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir