2019 Yılının Popüler Türk İnternet Dizisi Atiye

Atiye, 27 Aralık 2019 tarihinde 8 bölümden oluşan ilk sezonun yayımlandığı, senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal’ın birlikte kaleme aldıkları, fantastik ve aksiyon türündeki Netflix’in ikinci Orjinal Türk internet dizisi oldu %94 oranında kullanıcı bu TV dizisini beğendi.

Dizinin Başrol Oyuncuları

 • Atiye karakteri: (Beren Saat)
 • Ozan karakteri: ( Metin Akdülger)
 • Erhan karakteri: (Mehmet Günsür)
 • Cansu karakteri: (Melisa Şenolsun)

Atiye Dizisi Konusu Nedir ?

Beren Saat, Netflix İnternet dizisinde ‘özel güçleri olan’ bir kadını canlandırıyor.

Atiye dizisinin konusu: Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir,fakat dünyanın en eski tapınağı Göbekli Tepede yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbekli Tepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye nereden ve nasıl izlenir ?

Atiye Dizisini Türkiye’de yayın hakkını elinde bulunduran ve Netflix dizi-film platformu aracılığı ile izleyebilirsiniz. Yeni sezon bölümlerini izlemeniz için Netflix üyesi olmanız gerekiyor.

Netflix üyelik ücretleri

Bilgisayara uyumlu televizyon, cep telefonu veya tablette izleyebileceğiniz Netflix’te ücretlendirmeleri şöyle aktaralım.

 • TEMEL: 17.99 TL
 • STANDART: 29.99 TL
 • ÖZEL: 41.99 TL

1- Netflix Basic Paket: Aynı anda sadece tek bir cihazın yayın izlemesine imkan veriyor. İçerikte standart çözünürlük sağlıyor. Ücreti ise aylık sadece 17.99 TL.

2- Netflix Standart Paket: Aynı anda iki cihazdan yayın izleme olanağı mevcut. Ayrıca içeriklerde HD Görüntü yayın (720p) çözünürlük sağlıyor. Ücreti ise aylık sadece 29.99 TL.

3- Netflix Premium Paket: Aynı anda 4 cihaza kadar yayın izleme imkanı var. İçeriklerde HD ve Ultra HD Görüntü (1080 / 4K) çözünürlük sağlıyor. Aylık ücreti ise sadece 41.99 TL.

Fiyatlar Güncellenebilir, En Doğru fiyat bilgisi için Netfilix Türkiye internet sitesini ziyaret ediniz.

Tavsiye edilen içerikler

8 Yorum

 1. İkinci sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Son zamanlarda izlediğim en iyi internet dizisi oldu Atiye umarım kısa sürede yeni sezon başlar.

 2. türk dizisi standartlarını her açıdan zirvelere çıkarmış dizi. çok başarılı, saygı duydum, tebrik ederim

 3. biraz önce bitirdim ve şöyle söyleyebilirim ki her açıdan çok çok çok güzel dizi. bir çok soru işareti var. 2. sezonu merakla bekliyorum. beren saat inanılmaz zarif ve güzel birisin. sana hayran olarak izlemek bambaşka bir zevkti. galiba beren saatin kardeşini oynayan arkadaşa da aşık oldum. mehmet günsür eskiden bana çok itici gelirdi ama nedense özellikle fi’den sonra inanılmaz derece de başarılı buluyorum. hocalık rolü olmasa bir tık daha iyi olurdu bana göre.

 4. HARİKA ÖTESİİİ BİR NUMARA BİR İNTERNET DİZİSİ SEVEREK TAKİP EDİYİYORUZ HERKESE TAVSİYE EDERİZ.GÜCNCEL HABERLERİDE SAYENİZDE TAKİP EDEBİLİYORUZ.. HARİKASINIZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir