Pınar Deniz Yeni İmajı Şaşırttı! Film İçin Bunu da Yaptı! Görenler Beğeniyor! Ancak…

4 Kasım 1993 yılında Pınar Deniz dünyaya gözlerini açmıştır. Adanalı olan güzel oyuncu Bir Deli Rüzgar, Aşk 101, Vatanım Sensin, Kardeşim Benim 2 ve son olarak da Gülseren Budayıcıoğlu’nun danışanlarından esinlenerek kaleme aldığı kitaplarından uyarlanan Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat vererek dizide yer almıştır.

Nazlı karakterinin kendisini keşfetme öyküsü ile izleyenleri etkilemiş Pınar Deniz de oyunculuğu ile dikkat çekmeyi başarabilmişti. 27 yaşında olan yetenekli oyuncu Kırmızı Oda dizisinde hikayesi sona erdiğinde takipçileri merakla yeni projesini beklemeye başlamışlardı. Çok süre geçmeden de güzel oyuncunun takipçilerine beklediği haber geldi.

 Pınar Deniz ve Boran Kuzum Aynı Projede

 

Pınar Deniz’in Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan Aşkın Kıyameti adlı bir projede yer aldığı öğrenildi. Aşkın Kıyameti adlı film internet platformu olan Netflix de izleyiciler ile buluşmayı planlıyor. Pınar Deniz daha önce de Alina Boz, Murat Yağcı, Kubilay Aka ve Kaan Urgancıoğlu’nun kadrosunda yer aldığı Netflix dizisi olan Aşk 101 dizisin de yer almıştı. İlk sezon 8 bölüm olan ve ikinci sezonunun çekimleri de tamamlanan dizi izleyiciler ile buluşmak için geri sayıma başladı.

Dram türünde olan Aşkın Kıyameti filminde ise Pınar Deniz Boran Kuzum ile başrol paylaşmakta. Aşkın Celladı filmini için ayrıntılı bilgi bulunmasa da filmin çekimlerinin tamamlandığı Boran Kuzum ile Pınar Deniz’in olduğu bir video ile Netflix’in sosyal medya hesabından takipçilerine duyurmuştu.

Yeni İmaj Aşkın Kıyameti İçin Mi?

 

Boran Kuzum ile Pınar Deniz 2016 yılında yayınlanmaya başlayan ve 2 sezon boyunca izleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran Vatanım Sensin adlı dizide yer almışlardı. Pınar Deniz sosyal medyadan paylaştığı bir fotoğraf ile takipçilerini şaşırttı. Paylaştığı fotoğrafta saçları rasta olan Pınar Deniz imajını yeni rolü için mi değiştirdi diye merak etti. Saçları rastalı olan güzel oyuncunun saçları gerçek mi yoksa peruk mu olduğu da merak konusu.