Payitaht Abdülhamid Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Tarihi diziler özellikle günümüzdeki toplumda Türk televizyonlarında oldukça ön planda olan, izlenme seviyeleri daha yüksek olan diziler arasında yer alıyor. İşte Payitaht Abdülhamid dizisi de bu tür izlenme dereceleri yüksek olan tarihi dizilerden bir tanesidir. Dizi 3 sezondur TRT kanallarında oldukça izlenme seviyesi yüksek bir dizi olarak incelenmesi mümkündür. Bu dizi hakkında özellikle yeni sezonda neler olacağı hakkında merak edilen konular bulunmaktadır. Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan oyuncular en çok merak edilen noktalardan bir tanesidir. Diziye yeni katılımların tam olarak netleşmediği bilinmekte olup, özellikle başrol kadrosuyla yeni sezonda da oldukça iyi işler çıkarılacağı çok açık bir şekilde ortaya konulabilmektedir.

Payitaht Abdülhamid Dizisinin Konusu Nedir

Konusu açısından da tabi ki bir değerlendirme yapılabilmesi mümkündür. Payitaht Abdülhamid dizisinin konusu nedir sorusunun cevabı aslında çok basittir. Bu sorunun cevabı Abdülhamid’in hayatı olarak da verilebilir. 1896 yılında Sultan Abdülhamid dönemi başlamış bulunmaktadır. İşte 20. Yüzyılda geçen Abdülhamid’in padişahlığındaki olaylar 1.sezondan itibaren anlatılmaya başlanmıştır. Anlatılan olaylarda tüm karakterler o dönemin figürlerine, durumuna uygun şekilde dizayn edilmiş kıyafetler ve ortam ile dizide oynamaktadırlar. Tabi ki bu durum da izleyenlerin diziye daha çok bağlanmasını sağlayan çok önemli bir ayrıntı olarak kabul edilebilir.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Oyuncuları

Oyuncular açısından da oldukça usta bir kadroya sahip olduğundan söz edebilmek mümkündür. Payitaht Abdülhamid dizisi oyuncuları ilk olarak başrol oyuncusu ile yani Sultan Abdülhamid’i canlandıran karakter ile başlayabilir. Sultan Abdülhamid’i canlandıran karakter Bülent İnal ismidir. Bunun yanında Bidar Kadı Efendi rolünde de Özlen Conker oynamaktadır. Halil Halid rolünde ise usta isim Gürkan Uygun rol alıyor. Bunun haricinde Bahadır Yenişehirlioğlu, Selen Öztürk, Sedef Avcı, Başak Daşman, Hakan Yufkacıgil, Can Sipahi, İlker Kızmaz, Kaan Turgut, Emel Dede, Buse Varol, Duygu Gürcan, Ali Nuri Türkoğlu, Berke Üzrek, Alay Cihan gibi isimler de yine oyuncu kadrosundaki önemli isimler arasında incelenebilmektedir.

Payitaht Abdülhamid Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Asıl merak edilen konu ise dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ile ilgili olmaktadır. Oldukça sevilen bir dizi olan bilinen bu dizi hakkında acaba Payitaht Abdülhamid dizisi ne zaman başlayacak diye merak edenler için bu dizinin yine TRT 1 ekranlarında yayında olacağından ilk olarak söz edilebilir. Bunun haricinde yayına başlangıç tarihi olarak net bir tarih verilmese de Eylül ayının başlarında ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.