Özcan Deniz 12 Milyon TL Villa Satın Aldı! Sosyal Medyada Büyük Yankı Yaptı

Özcan Deniz, 2018 senesinde Feyza Aktan ile nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Özcan Deniz, Mayıs 2019’da tek celsede evliliğine son vermişti. Bu evlilikten bir oğlu olan Özcan Deniz’in Kuzey adını verdikleri bir erkek çocukları dünyaya geldi. Feyza Aktan ve Özcan Deniz tekrar birlikte yaşamaya karar vermişti. Fakat beraberlikleri devam edecek ve nikah masasına oturacaklar derken Feyza Aktan ve Özcan Deniz oğulları Kuzey’in velayeti için mahkemelik oldu çiftin hala mahkemeleri devam etmekte.

Velayet Davası Devam Ediyor

İkinci kez evlenmeleri beklenen çift kendileri velayet davasında buldular. Evli oldukları zamanda Zekeriyaköy’de bir villada oturan ikiliden Özcan Deniz, evi eski eşi Feyza Aktan’a bırakarak evden ayrılmıştı. Daha sonralarda eski eşi Feyza Aktan’ın bu evden çıkmasını isteyen Özcan Deniz,Feyza Aktan’dan olumsuz yanıt alınca eski eşine evi boşatma konusunda bir dava açmıştı. Çocuğu ile vakit geçirmekten ve onu çok sevdiğini her haliyle belli eden Özcan Deniz çözümü oğlu Kuzey’e yakın mesafeden oğlunun ikamet ettiği Zekeriyaköy’den villa satın aldı.

Zekeriköy’de Siteden Villa Satın Aldı

Özcan Deniz çocuğuna yakın olmak isteyen ve bunu her fırsatta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları ile gösteren Özcan Deniz, Zekeriyaköy’de başka bir yerden oğluna yakın bir siteden villa satın aldı. Yedi odalı ve 380 metrekare olan yeni evi için 12 milyon TL ödediğini söyleyen Özcan Deniz’in şimdilerde evine taşınma hazırlıkları yaptığını söyleniyor.

Bu sayede oğlu Kuzey’e yakın olarak rahatlıkla görebileceğini söyledi. Zekeriyaköy’de aldığı villaya büyük servet ödeyen Özcan Deniz yeni evine bir an önce taşınmak için hazırlıklarına hız vermiş durumda. Aldığı villanın görseli de oldukça güzel görünen ve havuzu da şahane olan ev çok konuşulacağa benziyor.