Netflix Dizinin Yeni Dönem Tarihini Açıkladı! Seyirci Sabırsızlıkla Bekliyor!

Netflix kanalında yayınlanan ve sezon finali yapan Atiye’nin yeni dönem tarihi ile ilgili açıklama yapıldı. Türkiye genelinde Netflix için çekilen ilk diziler arasında yer alan ve izleyiciyi ekrana kilitleyen Atiye’nin üçüncü sezonu için net tarih duyuruldu. Bu açıklamaya göre üçüncü dönemin yayın tarihi 17 Haziran olarak duyuruldu. Dizinin senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal’ın birlikte düzenledikleri aksiyon, macera ve fantastik tarzında ki dizi Netflix’in ikinci Türk orijinal internet dizileri arasında yer alıyor.

Beren Saat’in Atiye Dizisi İlgiyle İzleniyor

 

Yazar Şengül Boybaş’ın ‘Dünyanın Uyanışı’ adlı kitabından esinlenen ve yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı’nın yer aldığı dizinin ikinci sezonu da aynı birinci sezon gibi toplamda sekiz bölüm olarak yayınlandı.

Ünlü oyuncular Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ve Melisa Şenolsun’un başrollerinde oynadığı dizi toplamda sadece üç sezon olarak düzenlenmişti. Atiye dizisinin üçüncü sezon bölümleride çekildi ve 17 Haziran’da Netflix’te yeniden yayınlanmaya ve izleyici ile buluşmaya başlayacak. Dizide yeni sezonda Selma Ergeç’in de rol alacağı belirtilmişti.

Ressam Atiye’nin Sürükleyici Maceraları

 

Ressam olan Atiye’nin sürükleyici ve mistik maceralarının keyifli bir şekilde anlatıldığı Atiye, farklı ülkelerde The Gift ismi ile ekranda yer alıyor. Dizide Atiye rolüne hayat veren Beren Saat uzun bir zamandan sonra Netflix’in ikinci Türk dizisi ile ekranlara yeniden dönmüştü.

İzleyicinin merak ve  heyecan içerisinde beklediği Atiye zaman zaman televizyon yazarları tarafından, konusunun sığ olmasıyla ve oyunculuklarla ilgili eleştiri oklarına da ne yazık ki hedef olmuştu. Ancak Atiye dizisi televizyon severler tarafından büyük bir beğeni almıştı. Dizinin yeni sezon bölümleri de heyecanla bekleniyor.