Neslihan Atagül’den, Eşi Kadir Doğulu’nun Yeni Dizisi Aşkın Tarifi’ne Sosyal Medyadan Destek!

Bilindiği gibi Kadir Doğulu bir süredir yeni bir dizinin hazırlığı içerisinde yer alıyordu. Dizinin ismi ve yayınlanacağı tarih artık belirlendi. Aşkın Tarifi adlı dizi Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Seyircilerin eğlenceli bir şeyler izlemek istediği bir dönemde ekranlara gelecek olan hem eğlenceli hem de romantik bir dizi bir çok kişiyi şimdi de heyecanlandırdı. Heyecanlanan isimlerden birisi ise dizinin başrolünde yer alacak olan Kadir Doğulu’nun 2016 yılından beri evli olduğu Neslihan Atagül oldu.

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Aşkı

 

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün ilişkisi Peyami Safa2nın ünlü romanı Fatih Harbiye uyarlaması olan dizinin setinde başlamıştı. Daha sonra ikili iki yıllık beraberliklerini 2016 yılında dikkat çeken bir düğünle tamamlamıştı.

Bir süre Doğulu’nun Atagül’ün menajerliğini de yapması ile birlikte ikilinin ilişkileri ve evlilikleri halen güzel bir şekilde devam ediyor. Neslihan Atagül de en son dizisi Sefirin Kızı’ndan rahatsızlığı nedeniyle ayrılmıştı.

Geçirgen bağırsak sendromu ile kilo kaybeden ve güçten düşen Atagül, dizi tamamlanmadan kadrodan çıkmak zorunda kalmış ve dizinin hayranlarını da üzmüştü. Atagül şimdi ise Aşkın Tarifi dizisini sosyal medyadan desteklemesi ile dikkat çekti.

Atagül’e Sosyal Medya Desteği

Aşkın Tarifi dizisi Haziran ayının 7’sinde ekranlara gelecek ve fragmanları da yayınlanmaya başladı. Dizide Doğulu’ya Serra Arıtürk eşlik edecek. Oyuncunun ilk başrollerinden birisi olmasına rağmen oyuncuları ile de dikkat çeken yapımlardan birisi Aşkın Tarifi oldu.

Yayınlanan fragman ve tarih bilgisinin yer aldığı bir fotoğraf paylaşan Atagül bu paylaşımını “Allah” dediği bir sevinç narası ile adlandırdı. Eşinin dizisinin yayınlamasına sevinen ve merakla yayın tarihini bekleyen Atagül’ün paylaşımı ikilinin hayranları tarafından hemen dikkat çekti ve beğenildi.