Müge Anlı’da Bir Aile Daha Paramparça Oldu! Eşini Bıraktı Amcasıyla Kaçtı, Stüdyo Çalkalandı! Müge Anlı Ne Diyeceğini Bilemedi!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Müge Anlı’nın geçtiğimiz bölümünde meydana gelen gelişmeler ise şok etkisi yarattı. Gündüz kuşağının gözde programlarından olan Müge Anlı’nın programında kalp hastası olan baba adeta yıkıldı. Canlı yayında gelen telefonlar şoka uğrayan tüm aile ne yapacağını bilemez hale geldi. Müge Anlı ise neye uğradığını şaşırdı.

Müge Anlı’da Skandal Olay!

ATV ekranlarının en sevilen programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayın hayatına kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Yayın hayatı başarılı bir şekilde devam eden Müge Anlı’da Seda isimli 40 yaşında bir kadının, eşinin amcasıyla kaçması gündeme geldi. Aile ise ikisinin aynı anda kaybolmasından dolayı kaçtıklarını düşündüklerini ifade ettiler ama o yönde bir umutlarının olmadığını da ifade ettiler. İyi olup olmadığını öğrenmek isteyen aile canlı yayına gelen telefon ile adeta neye uğradıklarını şaşırdılar. Telefon ile canlı yayına bağlanan şahıs Seda’nın ve eşinin amcasının yanında olduklarını ifade etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında telefon bağlantısı ile canlı yayına bağlanan İbrahim isimli şahıs, amca Emir Bey’in asker arkadaşı olduğunu ifade etti. Canlı yayına bağlanan telefonla birlikte tüm ipler kopma noktasına gelirken İbrahim Bey, “Ne olur hakkınızı helal edin, benim olanlardan hiç haberim yoktu. Gelmek istediler geldiler benimle birlikte kaldılar günlerce. Bir şeyler olduğunu da hissettim ama ne olduğunu inanın fark edemedim” ifadelerini kullandı.

Canlı Yayına Bağlanan Şahıstan Şoke Eden Sözler!

İbrahim Bey, “Bizimle birlikte kalmaya başladılar ama benim gerçekten haberim yoktu. Muhtarı aradım hatta baktım GBT’lerine hiçbir sorun yoktu. Şimdi karşımda oturuyorlar. Kusuruma bakmayın” sözlerini dile getirdi. Müge Anlı ise “Nasıl yani yanınızda mı?” sözlerini dile getirdi. “Evet, benim yanımdalar. Hakkınızı ne olur helal edin” sözlerini dile getirdi. Seda ile telefon görüşmesi yapan aile ise şok içinde kaldı.

Kalp Hastası Baba Daha Fazla Dayanamadı!

Seda telefon bağlantısı yaptı, “Ben hatamın farkındayım, yanınıza gelecek yüzüm yok. Yaptım bir hata farkındayım. İstemiyorum ben kimseyi” sözleri dile getirdi. Seda’nın annesi Arzu Hanım ise “Kızım ondan sana yar olmaz kuzum, ne olur çık gel. Başımın üzerinde yerin var” sözlerini dile getirdi. Seda’nın “Gelmeyeceğim” sözlerini duyan Müge Anlı ise “Kızım, bak teyzeyi getirdiler şimdi 20’nin üzerinde tansiyonu varmış. Düştü bayıldı, yazık kadıncağıza” sözlerini dile getirdi. Kalp hastası baba ise daha fazla yaşananlara dayamadı ve yıkıldı…